Wertykulator elektryczny aerator 2w1 320mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8490
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067618813
  • Dostępność: Jest  (478 szt.)
  • szt.
  • 370,00 zł

 

 

AERATOR WERTYKULATOR ELEKTRYCZNY

 

 

DANE  TECHNICZNE

 

Napięcie: 230V-240V, 50Hz

Pobór mocy: 2500W

Prędkość maksymalna: 2984 min-1

Szerokość robocza: 320mm

Głębokość robocza wertykulatora: -12/-8/-4/4

Pojemność kosza na trawę: 30l

Poziom ciśnienia akustycznego Lpa: 84,30dB(A) k=3dB(A)

Poziom mocy akustycznej Lwa: 96,75dB(A) K=1,08dB(A)

Gwarantowany poziom mocy: 98dB(A)

 

 

AERATOR ELEKTRYCZNY Z WERTYKULATOREM – CZY TO URZĄDZENIE OGRODOWE DLA CIEBIE?

 

Elektryczny aerator z funkcją wertykulatora o szerokości roboczej 320mm będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli szukasz sprzętu ogrodowego, który pomoże Ci utrzymać trawnik o małych i średnich wymiarach w nienagannym stanie. Wertykulator elektryczny ułatwia pielęgnację murawy i zapewnia jej optymalne warunki  do wzrostu.  Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca , jest lekkie i zwrotne – bez problemu znajdziesz dla niego miejsce w garażu  lub szopie ogrodowej.

 

 

ZALETY WERTYKULATORA I AERATORA

 

Twój trawnik żółknie? Denerwują Cię zbite pędy trawy i kłączy?  Zadbaj o swój trawnik kompleksowo z wertykulatorem i aeratorem elektrycznym! Pionowe ostrza wertykulatora przecinają zbite warstwy pędów i kłączy, nacinając podłoże i umożliwiając lepsze wchłanianie substancji odżywczych i wody. Gleba staje się rozluźniona i spulchniona,  a trawa elastyczna i bardziej wytrzymała na deptanie. Twój wymarzony trawnik pięknieje z dnia na dzień.

 

Dwie profesjonalne funkcje, jedno urządzenie ogrodowe. Elektryczny wertykulator nacina pionowo trawnik -  jego ostrza tną darń pozbywając się z niej zbędnych elementów: martwych części roślin, mchu i chwastów. Elektryczny aerator natomiast nie nacina, ale nakłuwa darń, aby napowietrzyć i tym samym rozluźnić glebę. Aeracja trawnika służy zwłaszcza często użytkowanym powierzchniom, można ją także przeprowadzać kilka razy w trakcie sezonu.

 

Regulacja głębokości roboczej – dostosuj urządzenie do swojego trawnika. Wystarczy przesunąć dźwignię, by wybrać preferowaną głębokość nakłuć i nacięć urządzenia. Wybierz jedną z trzech głębokości: 6mm, 8mm lub 12mm.

 

Kosz na trawę - praktyczne rozwiązanie specjalnie dla Ciebie. Łatwy w montażu i demontażu kosz na trawę eliminuje konieczność grabienia i zbierania do worków pozostałości trawy, pędów lub kłączy po skończonej pracy.

 

Łatwość obsługi, wygoda użytkowania. Wertykulator z aeratorem do trawników to zwarte, zwrotne urządzenie ogrodowe o kompaktowych rozmiarach i niewielkiej wadze. Składany uchwyt ułatwia przechowywanie.