Glebogryzarki - informacje

20-03-2019

GLEBOGRYZARKI

– WIELOFUNKCYJNE MASZYNY OGRODNICZE

Zakładasz ogród, łąkę kwietną lub trawnik? Marzysz o własnych grządkach warzywnych? Chcesz pozbyć się chwastów? Glebogryzarki ogrodowe to wielofunkcyjne urządzenia ogrodnicze przeznaczone dla nowoczesnych ogrodników, którzy nade wszystko cenią sobie funkcjonalne rozwiązania. Koniec z pracochłonnym przekopywaniem gleby szpadlem! Przygotuj glebę pod wymarzony ogród szybko i bez wysiłku.

 

GLEBOGRYZARKI BASS POLSKA

– POLSKIE GLEBOGRYZARKI SPALINOWE I ELEKTRYCZNE

Nasza szeroka oferta glebogryzarek (zobacz katalog) obejmuje niezawodne urządzenia z silnikiem spalinowym i elektrycznym, które znajdą uznanie zarówno właścicieli przydomowych ogródków jak i specjalistycznych upraw.  Glebogryzarki ogrodnicze Bass Polska umożliwiają:

 • pracę na małych lub dużych powierzchniach
 • pracę z różnymi typami gleby
 • bardzo szybkie spulchnianie gleby przed wysiewem nasion
 • bardzo szybkie mieszanie gleby
 • aerację  i wertykulację
 • pozbycie się chwastów

Każda z oferowanych przez nas glebogryzarek powstała, by odpowiadać na konkretne potrzeby naszych Klientów. Sprawdź, która glebogryzarka będzie najlepsza dla Ciebie!

 

GLEBOGRYZARKI SPALINOWE OGRODOWE

-  DO PRACY NA DUŻEJ POWIERZCHNI LUB W TRUDNYM TERENIE

Glebogryzarki spalinowe z osprzętem to urządzenia bardzo wydajne, o wysokiej efektywności pracy. Będą Twoim najlepszym wyborem, jeśli:

 • szukasz glebogryzarki bezprzewodowej
 • pracujesz na rozległym terenie
 • będziesz spulchniać i wyrównywać glebę twardą, zakorzenioną, zbitą

 

Wielofunkcyjne glebogryzarki spalinowe polecamy głównie dla właścicieli dużych ogrodów oraz dla osób ceniących wysoki komfort pracy. Taka glebogryzarka spalinowa z kultywatorem i aeratorem posiada wymienny osprzęt, który umożliwia jej spełnianie funkcji wielu urządzeń ogrodowych, a tym samym przeprowadzanie kompleksowej pielęgnacji gleby i trawnika.

Mała glebogryzarka spalinowa  jest doskonałym rozwiązaniem do szybkiego przygotowania gleby na grządkach, rabatach, pod małą uprawę roślin lub założenie niewielkiego trawnika – będzie także świetnym pomocniczym urządzeniem do pracy w dużym ogrodzie.

 

ELEKTRYCZNE GLEBOGRYZARKI OGRODOWE Z KULTYWATOREM

– DO PRACY NA MAŁEJ I ŚREDNIEJ POWIERZCHNI, DO ZBITEJ GLEBY

Zauważyłeś, że gleba pod Twoim trawnikiem lub rabatami straciła właściwości i stała się mniej zdrowa? Jest zbita i straciła swoją strukturę? Kiedy gleba jest w takim stanie, nie przepuszcza wody ani składników odżywczych przez co korzenie nie mogą rosnąć, a rośliny rozwijać się. Glebogryzarki ogrodowe z napędem elektrycznym wyposażyliśmy w funkcję kultywacji gleby. Te wszechstronne glebogryzarki z kultywatorem umożliwiają:

 • spulchnianie gleby
 • napowietrzanie gleby
 • odchwaszczanie
 • dodawanie składników odżywczych do gleby

 

Wybierz najlepszy elektryczny kultywator dla siebie, kierując się:

 

SZEROKOŚCIĄ ROBOCZĄ:

lub

FUNKCJONALNOŚCIĄ UŻYTKOWANIA:

 

GLEBOGRYZARKI NA KOSY SPALINOWE

– DO PRACY NA MAŁEJ POWIERZCHNI

Przystawki spulchniające na podkaszarki do trawy, to ciekawe rozwiązania dla osób:

 • posiadających niewielki ogród
 • poszukujących pomocniczego narzędzia do pracy w małym zakresie

 

INNE AKCESORIA DO GLEBOGRYZAREK

– SAM WYBIERZ TO, CZEGO POTRZEBUJE TWÓJ OGRÓD

Sprawdź wymienne wałki do aeracji i wałki do wertykulacji o różnych rozmiarach i zdecyduj się na zakup tylko tych akcesoriów, których rzeczywiście potrzebujesz. Szeroki wybór wałków do glebogryzarek umożliwi Ci kompleksową pielęgnację gleby i trawnika.

 

NAPRAWA I CZĘŚCI

– PEŁNE WSPARCIE TECHNICZNE

Serwis Bass Polska służy naszym Klientom fachowym doradztwem i dokonuje nieodpłatnych napraw w ramach gwarancji. Prowadzimy także sprzedaż części do glebogryzarek i innych maszyn ogrodniczych, a także świadczymy odpłatne usługi naprawcze. Znamy się na tym, co robimy.