Zalety posiadania dmuchawy do liści

21-05-2019

 

ZALETY DMUCHAWY DO LIŚCI BASS POLSKA

1. Koniec z grabieniem!

Dmuchawa ogrodowa umożliwia szybkie usunięcie liści i drobnych gałązek z podjazdu, alejki, chodnika czy trawnika. Za pomocą jednego przycisku przeniesiesz strumieniem powietrza wszystkie liście w dowolne miejsce, by tam móc jedynie zapakować je w plastikowy worek. Zapomnij o grabiach, bólu pleców i odciskach!

2. Jedno narzędzie, wiele zastosowań

Dmuchawa ogrodnicza umożliwia nie tylko sprzątnięcie liści, ale także drobnego gruzu, skoszonej trawy, słomy, trocin; zagarnianie trawy i liści w stosy, oczyszczenie chodników, parkingów, tarasów, usunięcie zanieczyszczeń z łączników, kostki brukowej i narożników.

3. Szybkie czyszczenie z liści miejsc trudno dostępnych

Rynny zatkane liśćmi, nieczystości w szczelinach płyt chodnikowych i mokre liście niszczące trawnik to Twój problem? Dmuchawa błyskawicznie przeczyści wszystkie zakamarki!

4. Pojemny akumulator zamiast uciążliwego przewodu elektrycznego

Akumulatorowe dmuchawy do liści Bass Polska nie wymagają stałego podłączenia do prądu. Dmuchawy z pojemnym, szybko ładowalnym akumulatorem da Ci pełną swobodę manewrowania podczas sprzątania liści. Możesz zabrać ją do pracy w terenie nie martwiąc się o dostęp do źródła prądu i cieszyć się doskonałym rezultatem pracy. 

 
 

5. Najbardziej wydajny akumulator do wkrętarek na rynku!

Do akumulatorowej dmuchawy do liści 24V możesz dokupić niezawodny akumulator litowo-jonowy. Ten akumulator jest lekki i nie posiada efektu pamięci, a także odznacza się największą gęstością energii i pojemnością w stosunku do ciężaru i objętości. Elektroniczny sterownik nie dopuści do nadmiernego rozładowania się akumulatora. Czas ładowania akumulatora to zaledwie godzina!

6. Cicha praca bez spalin

Dmuchawy z akumulatorem są ekologiczne i nie generują spalin tak jak spalinowe dmuchawy do liści. Ten model dmuchawy akumulatorowej charakteryzuje się także cichą pracą – niski poziom emisji hałasu Lwa 88dB i Lpa 70db gwarantuje komfortowe zdmuchiwanie liści, nie obciążając słuchu operatora i osób postronnych.

7. Komfort użytkowania

Niska waga, opływowy kształt i ergonomiczny uchwyt gwarantują wygodną pracę zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych. Optymalnie wyważona konstrukcja umożliwia przybranie wygodnej pozycji.

8. Bezpieczna ładowarka

Ładowarka do dmuchaw akumulatorowych BASS POLSKA wyposażona została w sterownik mikroprocesorowy, który zapewnia automatyczne dopasowanie zarówno prądu, jak i napięcia ładowania do aktualnego zapotrzebowania akumulatora.