Łuparka elektryczna 10T na stojaku

  • Add feedback:
  • Code: 4768
  • Manufacturer: Bass Polska
  • Manufacturer's code: 5902067614570
  • Availability: None  (0 szt.)
  • szt.
  • €441.98
  • Out of stock

 

 

ŁUPARKA DO DREWNA NA STOJAKU

 

 

 

DANE TECHNICZNE

 

 

Moc: 2.2kW

Napięcie: 230V/50Hz

Prędkość obrotowa: 2850rpm

Siła rozłupywania: 10T

Maksymalna długość drewna: 520mm

Średnica drewna: 50mm-300mm

Poziom mocy akustycznej Lwa: 62dB

Poziom ciśnienia akustycznego Lpa: 58dB

Praca ciągła: S2 30min

 

 

PRZEZNACZENIE

 

 

Cięcie kłód drewna o średnicy 50-300mm i długości nie przekraczającej 520mm.

 

 

 

ZALETY ELEKTRYCZNEJ ŁUPARKI DO DREWNA

 

 

Rąbanie drewna opałowego bez wysiłku? To możliwe! Elektryczna łuparka do drewna umożliwi Ci bardzo szybkie i precyzyjne porąbanie dużej ilości drewna na opał.

 

 

Proste działanie, maksymalny efekt: największą zaletą hydraulicznej łuparki do drewna jest prostota działania, przekładająca się na łatwość obsługi. Tłok napiera kłodę drewna na zaostrzony stalowy klin z siłą dziesięciu ton natychmiast ją rozłupując. Jedyne, co musisz zrobić, to ułożyć kłodę w wyznaczonym miejscu, włączyć silnik, nacisnąć rączkę roboczą, a następnie pozbierać kawałki rozłupanego drewna. Łatwość obsługi łuparki sprawia, że z powodzeniem mogą używać jej osoby o drobnej posturze i niewielkiej tężyźnie fizycznej, dla których rąbanie drewna siekierą byłoby problematyczne.

 

 

Trwała, stalowa konstrukcja: stalowa spawana konstrukcja oraz załączony klin hydrauliczny czynią łuparkę niezawodnym i wytrzymałym urządzeniem do rąbania drewna na lata.

 

 

Bezpieczeństwo w trakcie rąbania drewna: wbudowany system ochronny utrzymuje ręce z dala od kloców i łuparki podczas pracy.

 

 

Zasilanie elektryczne: niezawodny, zasilany elektrycznie system hydrauliczny pozwala na uniknięcie problemów i kosztów związanych z konserwacją silników spalinowych. Wystarczy podłączyć wtyczkę i rozpocząć pracę.

 

 

Mobilność i łatwy transport: niewielkie gabaryty łuparki ułatwiają jej ustawianie i przenoszenie. Wbudowane kółka umożliwiają transport rębaka jednej osobie.