Maszynka do strzyżenia owiec i koni + dwie głowice tnące

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8589
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067619919
  • Waga: 3.3 kg
  • Dostępność: Jest  (54 szt.)
  • szt.
  • 549,00 zł

 

MASZYNKA DO STRZYŻENIA OWIEC, KONI I DUŻYCH PSÓW Z DWIEMA GŁOWICAMI TNĄCYMI

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Zasilanie: 220-240V

Częstotliwość: 50-60Hz

Moc: 380W

Prędkość posuwu: 2500 posuwów/min

Klasa ochrony: II

Maks. temperatura pracy:  0°C-40°C

Maks. wilgotność powietrza: 10%-90% (względna)

Poziom emisji hałasu: Lpa 80dB, Lwa 88dB

Wymiary: ok. 80mm x 70mm x 270mm

 

 

CZY POWINIENEŚ WYBRAĆ WŁAŚNIE TEN MODEL MASZYNKI DO STRZYŻENIA?

 

Ta golarka do zwierząt hodowlanych będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli szukasz profesjonalnej maszynki, która umożliwi Ci strzyżenie zarówno owiec, jak i koni i dużych psów.

 

 

ZALETY MASZYNKI DO STRZYŻENIA BASS POLSKA

 

Dwie głowice tnące: ten model maszynki do strzyżenia zapewnia Ci funkcje dwóch urządzeń - nożyc do strzyżenia owiec i golarki do koni i psów. W zestawie, wraz z maszynką, znajdziesz dwie głowice tnące. Jedna z nich umożliwi Ci golenie koni i dużych psów, a druga golenie owiec. Zamiana głowic tnących jest intuicyjna i zajmuje tylko chwilę.

 

Opatentowany system regulacji strzyżenia: zastosowany w tym modelu system regulacji strzyżenia gwarantuje długoterminowe utrzymanie wykonanej regulacji, dzięki czemu strzyżenie odbywa się przy znacznie mniejszym nacisku, niż w przypadku tradycyjnych urządzeń do strzyżenia zwierząt.

 

Profesjonalny, długi czas pracy: ten model maszynki umożliwi Ci przeprowadzenie pełnego golenia zwierzęcia bez konieczności robienia przerw. Przegrzaniu urządzenia zapobiegają filtry powietrza i system anty przeciążeniowy.

 

Ergonomiczna obudowa:profilowana obudowa gwarantuje pewny chwyt podczas golenia zwierząt, co jest szczególnie ważne, jeśli zwierzę jest niespokojne i znerwicowane.

 

Łatwe czyszczenie: konserwacja maszynki do golenia koni i owiec zajmie Ci jedynie chwilę – wystarczy przetrzeć obudowę, ładowarkę i inne części wilgotną szmatką. Jeśli między ostrzami znajdzie się sierść lub włosie, po prostu wymieciesz je pędzelkiem lub szczoteczką.

 

Bezpieczeństwo użytkowania: II klasa ochrony i wzmocniona izolacja gwarantują ochronę przeciwporażeniową użytkownika maszynki oraz zapobiegają uszkodzeniu samego urządzenia.

 

 

 

ZOBACZ PONIŻSZY FILM, aby zapoznać się z prawidłowym montażem głowicy strzygącej:

 

 

Pamiętaj: tryb przekładni musi być przesmarowany towotem przed założeniem głowicy.