Odciąg wiórów wyciąg do trocin 1,1kW 50l

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8785
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067616390
  • Dostępność: Jest  (93 szt.)
  • szt.
  • 490,00 zł

 

MOBILNY WYCIĄG DO TROCIN I WIÓRÓW

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Napięcie: 230V/50Hz

Moc pracy ciągłej: 0,75Kw

Moc maksymalna: 1kW

Pojemność zbiornika: 50l

Poziom emisji hałasu: Lwa 78.00dB, Lpa 73dB

 

W ZESTAWIE

 

Wyciąg

Wkład filtra

Torba filtra

Wąż

Zaciski węża

 

 

ELEKTRYCZNY WYCIĄG DO WIÓRÓW – CZY TO URZĄDZENIE DLA CIEBIE?

 

Ten elektryczny odciąg wiórów i trocin okaże się Twoim najlepszym wyborem, jeśli  poszukujesz małego i mobilnego odciągu do  zakładu stolarskiego lub hobbystycznego warsztatu. System usuwania pyłu przeznaczony do odciągania urobku powstałego w skutek wiercenia, szlifowania, frezowania, heblowania itp. powstałego podczas używania maszyn takich jak heblarki, wyrówniarki, grubościówki, frezarki, okleiniarki, piły formatowe etc.

 

 

ZALETY ODCIĄGU DO TROCIN I WIÓRÓW

 

Dłuższa żywotność maszyn do obróbki drewna, czystość w miejscu pracy: elektryczny pochłaniacz trocin i wiórów zminimalizuje niszczycielski wpływ generowanego podczas pracy z drewnem pyłu na maszyny stolarskie, oraz zapewni czystość w miejscu pracy. Wióry i trociny zostaną wessane do metalowego zbiornika o pojemności 50l  zapewniając schludny wygląd Twojego stanowiska pracy .

 

Mobilność: niewielkie rozmiary i kompaktowa konstrukcja sprawiają, że ten wyciąg do trocin możesz z łatwością przenosić z miejsca na miejsce w swoim warsztacie oraz zabierać na zlecenia - zmieści się w każdym bagażniku samochodowym. Profilowana rączka ułatwi przenoszenie urządzenia.

 

Wzrost jakości pracy: przejrzysty widok na poddawany obróbce przedmiot jest dla precyzyjnego heblowania, szlifowania czy piłowania tak samo istotny, jak zdrowe warunki pracy w warsztacie stolarskim, zakładowym bądź hobbystycznym.

 

Kompatybilność z maszynami stolarskimi: dzięki wężowi i zestawowi adapterów to urządzenie odciągowe do trocin współpracuje z większością dostępnych na rynku maszyn stolarskich.

 

Wysoka jakość wykonania: to urządzenie odciągowe do wiórów i trocin wyposażyliśmy w podzespoły najlepszej jakości i wysokowydajny silnik dla zapewnienia efektywnej pracy.