Opryskiwacz plecakowy ręczny 16l ciśnieniowy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8613
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067605547
  • Waga: 3.3 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 105,00 zł
  • Niedostępny

 

OPRYSKIWACZ OGRODOWY CIŚNIENIOWY ZE ZBIORNIKIEM 16L I OBROTOWĄ DYSZĄ W ZESTAWIE

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Pojemność całkowita: 16l
Ciśnienie:  3-4bar
Długość lancy: 64 cm
Długość przedłużki: 50 cm
Długość węża: 280 cm

 

W ZESTAWIELanca z rękojeścią
Przedłużka
Filtr wlewowy
Wężyk wzmacniany PCV
Szelki
3 dysze

 

CZY TO OPRYSKIWACZ OGRODOWY DLA CIEBIE?

 

Zastanawiasz się, jaki opryskiwacz ogrodowy wybrać? Ten model spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz opryskiwacza do pracy na małym terenie przy małych i średnich opryskach.

 

 

ZALETY PLECAKOWEGO OPRYSKIWACZA OGRODOWEGO BASS POLSKA

 

Szybki i wygodny oprysk roślin ogrodowych! Opryskiwacz ogrodniczy jest wszechstronnym, niezwykle wydajnym urządzeniem ogrodowym, które umożliwi Ci kompleksową pielęgnację roślin. Spryskiwacz ogrodowy znajdzie zastosowanie w sadownictwie, rolnictwie, w przydomowych ogródkach i na działkach, do oprysku roślin oraz do rozpylania środków zwalczających komary i meszki, a także do rozpylania chemikaliów służących do dezynfekcji.

 

Prosta konstrukcja z komponentów najwyższej jakości: opryskiwacz zaprojektowaliśmy tak, aby spełniał najwyższe normy jakościowe. Wzmocniony zbiornik na substancje opryskowe charakteryzuje się maksymalną szczelnością. Opryskiwacz wyposażyliśmy także w filtr wlewowy chroniący zbiornik przed zanieczyszczeniami i wężyk wzmacniany PCV.

 

Pełna kontrola nad opryskiem: zawór utrzymujący stałe ciśnienie i trzy regulowane dysze, w tym dysza obrotowa, zapewniają szeroki strumień oprysku dopasowany do wymagań wykonywanej pracy.

 

Łatwa obsługa i konserwacja: ogrodowy opryskiwacz plecakowy zaprojektowaliśmy tak, aby jego obsługa była intuicyjna i komfortowa. Prosty montaż zajmuje tylko chwilę a wszystkie elementy opryskiwacza są łatwe w czyszczeniu.

 

Komfort użytkowania:  plecakowa forma opryskiwacza ogrodniczego umożliwia nie tylko jego łatwe przenoszenie, ale także wygodny oprysk za sprawą profilowanych wykończeń i regulowanych szelek. Lanca z rękojeścią gwarantuje pełną swobodę ruchu i szeroki zasięg pracy. Ramię robocze skonstruowano w sposób umożliwiający jego montaż zarówno po prawej jak i po lewej stronie. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika.