Mobilne domy Cozy4You

 

Mobilne domy sprzedaż

 

COZY4YOU

to wymarzony i wygodny mobilny dom dla Ciebie

 

Każdy dom COZY4YOU jest budowany pod zamówienie indywidualne począwszy od wymiarów, rozkładu pomieszczeń poprzez możliwość aranżacji projektu oraz wyposażenia wnętrz według wymagań klienta.

Ceny domków uzależnione są od standardu wykonania.

 


  

Przedstawione domki w katalogu są wyposażone i w pełni umeblowane, posiadają miedzy innymi :

Okna plastikowe w kolorze wg palety producenta, duże przesuwne drzwi z salonu na taras, rolety antywłamaniowe, ogrzewanie elektryczne lub gazowe, oświetlenie LED, drzwi wewnętrzne w kolorze stolarki, ściany zmywalne, podłogi wykładzina lub panel kolorystyka wg palety.

w salonie - telewizor LED sprzęt AV, wygodny komplet wypoczynkowy
w jadalni - stół i krzesła
w łazience - kabina prysznicowa lub wanna, toaleta, umywalka, pralka, szafka
w kuchni - lodówka z zamrażalnikiem, płyta indukcyjna, mikrofala, piekarnik 
w sypialni - łóżko 200 x 160 cm oraz duża, nowoczesna szafa w zabudowie
w małym pokoju - 2 łóżka lub sofa oraz szafa

 

 


 

 

 

COZY4YOU to wygoda na najwyższym poziomie, przestrzenne wnętrze, wszystko to sprawia poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

 

Każdy domek COZY4YOU jest bardzo starannie wykonany, ocieplony jest wełną wysokiej klasy, ściany 10 cm, podłoga i dach 15 cm. Zbudowany jest na solidnej bardzo stabilnej ramie stalowej na kołach zabezpieczonej antykorozyjnie (na życzenie Klienta możliwość ocynkowania ogniowego). Dzięki dodatkowej ocynkowanej blasze zainstalowanej pomiędzy ramą a podłogą dom zabezpieczony jest przed dostaniem się jakichkolwiek insektów i niechcianych zwierzątek, co jest istotne w tego typu domkach. Z zewnątrz domek pokryty może być panelem siding lub boazerią drewnianą. Dach pokryty jest blachą płaską układaną na rąbek lub blacho-dachówką.

Zaletą domków mobilnych jest możliwość łatwej i szybkiej zmiany lokalizacji. Stawiając taki domek nie musimy posiadać pozwolenia na budowę, gdyż jak sama nazwa wskazuje, to dom mobilny stojący na własnych kołach. Domek wyposażony jest w niezbędne instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne przystosowane do podłączenia w terenie.

Zostań szczęśliwym posiadaczem domku COZY4YOU. Dołożymy wszelkich starań, abyś był zadowolony z tego zakupu i polecał nas swoim znajomym.

 

Zobacz video wycieczkę po domku:

 

 

cennik cozy4you