Bon na AGD do kuchni

Sprawdź sprzęt AGD Bass Polska Home Line

 

 

Zostań Domowym Szefem Kuchni z Bass Polska Home Line!

 

Nasz wielofunkcyjny sprzęt kuchenny umożliwia przygotowanie szybkich i pysznych posiłków, które zachwycą całą rodzinę. Gotuj nowocześnie i zdrowo! Sprawdź, co możesz przygotować ze sprzętem AGD do kuchni Bass Polska Home Line!

 

 

 

 

 

Wyjątkowa Promocja Dla Każdego Domowego Szefa Kuchni!

 

Gotujesz codziennie dla siebie i swojej rodziny? Czy wiesz, że 20 października to Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni? Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny bon zakupowy na sprzęt AGD do kuchni z linii Bass Polska Home Line.

Polub fanpage Bass Polska Home Line w dniach 16.10 - 30.10, wykorzystaj bon zniżkowy i przekonaj się, jak sprzęt kuchenny z naszej nowej linii artykułów gospodarstwa domowego odmieni Twoją kuchnię!

 

 

Gdzie wpisać kod otrzymany w wiadomości?

 

Aby zniżka w wysokości 25 złotych naliczyła się, wpisz otrzymany w wiadomości kod bonu w koszyku podczas finalizacji zamówienia.

 

 

Promocja trwa od 16.10 do 30.10.2020r i obejmuje: blendery, suszarki do żywności, robot planetarny i czajnik elektryczny z linii Bass Polska Home Line.

Nie zwlekaj! Skorzystaj z atrakcyjnej zniżki i poinformuj o niej innych!

 

Zaglądaj na fanpage Bass Polska Home Line, aby nie przegapić ciekawych przepisów oraz informacji o nowościach i promocjach!