Tester do pomiaru szczelności klimatyzacji samochodowej

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3616
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 05902067601433
  • Waga: 14 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 195,00 zł
  • NiedostępnyTESTER DO POMIARU SZCZELNOŚCI KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ I STACJONARNEJ, TESTER DO KLIMATYZATORA SAMOCHODOWEGO, TESTER DO NAPEŁNIANIA I OPRÓŻNIANIA URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH

DANE TECHNICZNE


Skala czynników: R22, R134, R12
Węże: 3szt. kolorowe
Wysokie ciśnienie: 0-500psi (0~35kg/cm2)
Niskie ciśnienie: 0-120psi (-1~8,5kg/cm2)
Podciśnienie: 0~30in/Hg
Moc: 120WW ZESTAWIE

Zespół manometrów:

Niebieski manometr - niskociśnieniowy
Czerwony manometr - wysokociśnieniowy
3 przewody:
Niebieski przewód - ze złączem radełkowanym, skręcanym zaworem i szybkozłączką
Czerwony przewód - ze złączem radełkowanym, skręcanym zaworem i szybkozłączką
Przewód ładujący - żółty przewód, wysokociśnieniowy ze złączem radełkowanym (do czynników napełniania, opróżniania klimatyzacji)
Przyłącza serwisowe do klimatyzacji
Hak do zawieszenia zegarów
WalizkaO TESTERZE DO KLIMATYZACJI

Profesjonalny zestaw manometrów do klimatyzacji samochodowej i stacjonarnej na czynnik R134A, z kompletem trzech kolorowych węży o długości 150cm oraz szybkozłączy do klimatyzacji samochodowej. Zestaw przeznaczony do testowania samochodowych urządzeń klimatyzacyjnych. Tester umożliwia zdiagnozowanie potencjalnej usterki klimatyzatorów poprzez porównanie ciśnienia strony wysokociśnieniowej oraz ciśnienia strony niskociśnieniowej ze specyfikacją układu klimatyzacyjnego. Tester do klimatyzacji, dzięki żółtemu przewodowi serwisowemu, znajdzie zastosowanie także podczas opróżniania i napełniania układów klimatyzacyjnych. Przewód serwisowy wystarczy wówczas jedynie podłączyć do pompy ssącej lub butli z czynnikiem R134A w celu napełnienia urządzenia klimatyzacyjnego. Miernik do klimatyzacji używany jest w obsługujących układy klimatyzacyjne zakładach serwisowych, gdzie przewody klimatyzacji nabija się powyżej 12 atmosfer. Wskaźniki wysokiego i niskiego ciśnienia z możliwością redukcji do zera. Skale rozgałęziacza cechowane w stopniach temperatur i ciśnienia. Wymienne zawory tłokowe gwarantują precyzyjne uszczelnienie. Zestaw znajduje się w wygodnej walizce ułatwiającej transport i przechowywanie.