Młotowiertarka akumulatorowa udarowa 20V 2,5J bez baterii

  • Add feedback:
  • Code: 5803
  • Manufacturer: Bass Polska
  • Manufacturer's code: 5902067615089
  • Availability: Exists  (199 szt.)
  • szt.
  • €44.43

UDAROWA MŁOTOWIERTARKA AKUMULATOROWA 20V – ZAKUP BATERIĘ I ŁADOWARKĘ ODDZIELNIE

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Udar: 2,5J

Obroty: 0-900/0-4300rpm

Emisja mocy akustycznej: Lwa 95,82dB

Emisja ciśnienia akustycznego: Lpa 84,82dB

Praca ciągła: S2 30min

 

 

W ZESTAWIE

 

Młotowiertarka

3x Wiertła SDS Plus: 6/8/10mm

3x Wiertła HSS: 5/6/8mm

1x Uchwyt wiertarski z przejściówką 10mm

5x śrubokręt / bit: 50mm

Pokrowiec

 

 

 

PRZEZNACZENIE

 

Wiercenie udarowe w betonie, cegle i kamieniu oraz wiercenie zwykłe w plastiku, ceramice, metalu i drewnie. Narzędzie wyposażone jest w elektroniczną kontrolę obrotów oraz przełącznik kierunku obrotów, dzięki czemu używane być może jako wkrętarka.

 

 

DLACZEGO TA MŁOTOWIERTARKA NIE POSIADA W ZESTAWIE BATERII I ŁADOWARKI?

 

Seria zielona – narzędzia akumulatorowe zasilane jedną baterią: nasza najnowsza seria narzędzi akumulatorowych w zielonym kolorze wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tą samą wytrzymałą baterią. Każde z narzędzi możesz zakupić w zestawie z akumulatorem i ładowarką bądź solo, co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu.

 

Co daje Ci system wiele narzędzi – jedna bateria?

 

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność – już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!

 

 

 

ZALETY MŁOTOWIERTARKI AKUMULATOROWEJ Z UDAREM

 

Pełna swoboda ruchów bez ograniczającego przewodu elektrycznego! Wybierz ten model młotowiertarki udarowej, jeśli poszukujesz profesjonalnego sprzętu do wymagającej pracy w zewnętrznych lokalizacjach, trudno dostępnych miejscach, na wysokościach i w każdych innych warunkach, w których podłączanie przedłużacza byłoby uciążliwe lub w których dostęp do sieci energetycznej jest niemożliwy. Akumulatorowa młotowiertarka Bass Polska z udarem oferuje Ci połączenie wydajności narzędzia sieciowego i swobody pracy urządzenia akumulatorowego.

 

Lampka LEDdodatkowe oświetlenie miejsca pracy: wbudowana dioda LED poprawia widoczność w trakcie wiercenia i wkręcania.

 

Wskaźnik rozładowania akumulatora: umożliwi Ci stałą kontrolę stopnia naładowania akumulatora, abyś mógł z łatwością przewidzieć, ile czasu możesz pracować z młotowiertarką, zanim będziesz musiał wymienić baterię na zapasową.

 

Komfort pracy: młotowiertarka udarowa o idealnym wyważeniu zapewniającym komfort nawet podczas długotrwałych cykli pracy. Młotowiertarka akumulatorowa wyposażona w profilowany uchwyt, duży przycisk spustowy z kontrolerem obrotów i wygodny uchwyt narzędziowy umożliwiający szybką wymianę akcesoriów.

 

Dwa narzędzia akumulatorowe w jednym! Elektroniczna kontrola obrotów oraz przełącznik prawo/lewo umożliwiają używanie tej młotowiertarki jak wiertarko-wkrętarki.

 

DODATKOWĄ BATERIĘ 3Ah ZAKUPISZ TU

 

DODATKOWĄ BATERIĘ 4Ah ZNAJDZIESZ TU