Opryskiwacz plecakowy akumulatorowy 16l z wózkiem

 • Add feedback:
 • Code: 8632
 • Manufacturer: Bass Polska
 • Manufacturer's code: 5902067619346
 • Availability: None  (0 szt.)
 • szt.
 • €59.55
 • Out of stock

DOSTAWA JUŻ W MARCU

 

OPRYSKIWACZ PLECAKOWY AKUMULATOROWY 16L Z WÓZKIEM

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Akumulator: 12V, 8A

Pojemność zbiornika: 16l

Ciśnienie robocze: 0.17-0.32MPa

Dodatkowo: regulowana lanca ze stali nierdzewnej + wózek

 

 

CZY TO OPRYSKIWACZ OGRODOWY DLA CIEBIE?

 

Zastanawiasz się, jaki opryskiwacz ogrodowy wybrać? Ten opryskiwacz ogrodowy 16l będzie Twoim najlepszym wyborem, jeżeli poszukujesz narzędzia do oprysku roślin w średnim zakresie. Opryskiwacz plecakowy z akumulatorem to także idealny model do przeprowadzania oprysków w szklarniach i pomieszczeniach zamkniętych, w których nie sprawdzają się opryskiwacze spalinowe. Wózek dołączony do tego modelu czyni ten opryskiwacz świetnym rozwiązaniem dla osób, które z przyczyn zdrowotnych lub innych nie mogą dźwigać i nie chcą nosić opryskiwacza na plecach.

 

 

ZALETY PLECAKOWEGO OPRYSKIWACZA OGRODOWEGO BASS POLSKA

 

Oprysk roślin szybko i wygodnie! Akumulatorowy opryskiwacz ogrodniczy to uniwersalne, wszechstronne w zastosowaniu narzędzie ogrodowe do pielęgnacji roślin. Z opryskiwaczem Bass Polska zadbasz o swoje rośliny w sposób kompleksowy – narzędzie umożliwia oprysk roślin w rolnictwie, sadownictwie, w przydomowych ogródkach i na działkach , a także odtłuszczanie, rozpylanie środków zwalczających komary i meszki oraz rozpylanie chemikaliów do dezynfekcji budynków hodowlanych i innych.

 

 

Wydajny silnik akumulatorowy – efektywne i ekologiczne rozwiązanie! Silnik akumulatorowy pozwala na zmniejszenie wysiłku podczas oprysków umożliwiając uzyskanie czterokrotnie większej wydajności, niż w przypadku opryskiwaczy ręcznych. Opryskiwacz z silnikiem akumulatorowym ma również przewagę nad opryskiwaczami spalinowymi – nie emituje spalin.

 

Przemyślana konstrukcja z komponentów najwyższej jakości! Opryskiwacze akumulatorowe Bass Polska spełniają najwyższe normy jakościowe i są zaprojektowane tak, aby mogły służyć naszym wymagającym klientom przez lata.  Opryskiwacz ogrodowy posiada:

 • mocny silnik 12V
 • podwójny filtr
 • moduł elektroniczny z mikroprocesorem
 • wzmocniony zbiornik o maksymalnej szczelności
 • ergonomiczną formę plecakową z komfortowymi szelkami

 

 

Przejmij pełną kontrolę nad opryskiem swoich roślin! Regulowane dysze wraz z teleskopową lancą zapewniają szeroki strumień oprysku, który sam dopasujesz do wymagań wykonywanej pracy.

 

Plecakowa forma opryskiwacza – proste, komfortowe rozwiązanie! Plecakowa forma opryskiwacza ogrodniczego umożliwia nie tylko jego łatwe przenoszenie, ale także wygodny oprysk za sprawą profilowanych wykończeń i regulowanych szelek. Teleskopowa lanca gwarantuje pełną swobodę ruchu i szeroki zasięg pracy. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika.

 

Łatwa obsługa i bezproblemowa konserwacja! Ogrodniczy opryskiwacz z akumulatorem zaprojektowaliśmy tak, aby zapewniał maksymalny komfort nawet podczas długotrwałej pracy. Dlatego też obsługa i ładowanie opryskiwacza są intuicyjne, a prosty montaż zajmuje tylko chwilę. Co więcej, wszystkie elementy i akcesoria do opryskiwacza są łatwe w czyszczeniu.