Klucz pneumatyczny udarowy 1" 2150Nm pistoletowy krótki

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4365
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067617885
  • Dostępność: Jest  (179 szt.)
  • szt.
  • 545,00 zł

KLUCZ PNEUMATYCZNY Z UDAREM PISTOLETOWY KRÓTKI

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Obroty bez obciążenia: 4000rpm

Średnie zużycie powietrza: 255l/min @130PSI

Maks. Moment obrotowy: 2150Nm

Długość wrzeciona:1”

Rozmiar śruby: 27mm

Przyłącze powietrza: ½”

Emisja hałasu: Lwa 104dB, Lpa 93dB

 

 

 KLUCZ PNEUMATYCZNY 1” - CZY TO NAJLEPSZY KLUCZ PNEUMATYCZNY UDAROWY DLA CIEBIE?

 

 

Ten model pneumatycznego klucza udarowego będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli poszukujesz profesjonalnego klucza do zastosowań serwisowych i warsztatowych, do odkręcania i przykręcania śrub i nakrętek, odkręcania zapieczonych i zardzewiałych śrub. Jest to niezastąpiony klucz pneumatyczny do kół samochodowych ciężarowych i motocyklowych, do intensywnej, długotrwałej pracy w usługach oponiarskich czy na liniach produkcyjnych.

 

 

ZALETY KLUCZA UDAROWEGO DO KÓŁ

 

Mechanizm TWIN HAMMER: ten klucz udarowy do odkręcania kół samochodowych wyposażyliśmy w mechanizm impulsowy typu "Podwójny Bijak" składający się z dwóch młotów, obracających się dookoła wrzeciona w zamkniętym systemie. Dzięki temu, że młoty mogą jednocześnie uderzyć z obu stron, takie rozwiązanie umożliwia osiągnięcie bardzo wysokiego momentu obrotowego w ciągu pierwszych obrotów wirnika. Co więcej, dwa młoty pierścieniowe tworzą konstrukcję o szczególnej odporności i wytrzymałości, przydatną zwłaszcza podczas długich cykli pracy.

 

Jakość wykonania dostosowana do wymagań długotrwałej pracy: udarowy klucz do kół 1" wyposażyliśmy we wzmocnioną obudowę. Przełącznik obrotów prawo/lewo oraz trzystopniowa regulacja mocy dokręcania z precyzyjnym spustem umożliwi Ci dostosowanie mocy klucza do wymogów wykonywanej pracy. Wrzeciono jest odporne na ścieranie.

 

Komfort pracy: idealne wyważenie klucza i rękojeść z wypustkami są gwarancją komfortowej pracy. Materiał wykonania rękojeści jest odporny na niszczycielskie działanie smarów i olejów.