Latarka akumulatorowa LED 2000mAh

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3920
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067614488
  • Waga: 0.5 kg
  • Dostępność: Jest  (1518 szt.)
  • szt.
  • 39,00 zł

WODOODPORNA LATARKA AKUMULATOROWA LED Z ŁADOWARKĄ

 

 

DANE TECHNICZNE


Żywotność żarówki diodowej: "CREE" LED-100000H
Żywotność akumulatora: 1000 ładowań
Jedno ładowanie pozwala na 3h ciągłego świecenia
Zużycie energii wynosi 10% energii zwykłej żarówki
Akumulator  3,7V 2000mAh Li-ion 18650
Długość latarki: 168mm
Średnica soczewki :43mm
Średnica korpusu: 26mm
Waga: 130g

 

W ZESTAWIE

 

Latarka led "Cree"
Ładowarka samochodowa
Ładowarka sieciowa 230V
Akumulator Li-ion
Smycz do przewieszenia przez dłoń
Walizka

 

 

ZALETY LATARKI Z AKUMULATOREM

 

Najwyższa jakość wykonania: latarka led o mocnej konstrukcji z aluminium lotniczego pokrytego twardą anodyzacją. Latarka z diodami led wykazuje bardzo wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki gumowym uszczelkom na gwintach jest także całkowicie wodoodporna.

 

Dioda Cree XP-G R5: ta mocna dioda jest niezawodnym źródłem światła, a jej osłona wykonana z utwardzanego szkła z powłoką antyrefleksyjną minimalizuje straty światła. Teksturowany reflektor gwarantuje stabilny i szeroki strumień światła.

 

Trzy tryby pracy: dostosuj strumień i rodzaj światła do swoich potrzeb! Wystarczy nacisnąć przycisk w korpusie latarki, by ustawić światło długie 100% mocy z czasem pracy ok.4h, światło krótkie 50% mocy z czasem pracy ok. 9h lub światło pulsacyjne typu stroboskop.

 

Szybkie ładowanie: ta latarka akumulatorowa została wyposażona w dwa typy ładowarek: samochodową i sieciową, abyś mógł naładować akumulator w każdych warunkach.

 

Wygoda użytkowania: opływowy korpus latarki pewnie leży w dłoni. Dla Twojej wygody, latarka została wyposażona w uchwyt umożliwiający jej przewieszenie przez nadgarstek.

 Tę latarkę led poleca i używa Wojciech Goździewicz - Wicemistrz Polski w sezonie 2014 w DRIFTINGU z licencją Driftingowych Mistrzostw Polski PFD oraz Drift Profi Super Drift Cup! Dowiedz się więcej
tutaj
!!!