Młotowiertarka akumulatorowa udarowa 20V 2,5J bez baterii

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5803
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067615089
  • Waga: 1.2 kg
  • Dostępność: Jest  (49 szt.)
  • szt.
  • 190,00 zł

UDAROWA MŁOTOWIERTARKA AKUMULATOROWA 20V – ZAKUP BATERIĘ I ŁADOWARKĘ ODDZIELNIE

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Udar: 2,5J

Obroty: 0-900/0-4300rpm

Emisja mocy akustycznej: Lwa 95,82dB

Emisja ciśnienia akustycznego: Lpa 84,82dB

Praca ciągła: S2 30min

Modele pasujących baterii: 5848, 5849

Model pasującej ładowarki: 5850

 

 

W ZESTAWIE

 

Młotowiertarka

3x Wiertła SDS Plus: 6/8/10mm

3x Wiertła HSS: 5/6/8mm

1x Uchwyt wiertarski z przejściówką 10mm

5x śrubokręt / bit: 50mm

Pokrowiec

 

 

 

PRZEZNACZENIE

 

Wiercenie udarowe w betonie, cegle i kamieniu oraz wiercenie zwykłe w plastiku, ceramice, metalu i drewnie. Narzędzie wyposażone jest w elektroniczną kontrolę obrotów oraz przełącznik kierunku obrotów, dzięki czemu używane być może jako wkrętarka.

 

 

DLACZEGO TA MŁOTOWIERTARKA NIE POSIADA W ZESTAWIE BATERII I ŁADOWARKI?

 

Seria zielona – narzędzia akumulatorowe zasilane jedną baterią: nasza najnowsza seria narzędzi akumulatorowych w zielonym kolorze wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tą samą wytrzymałą baterią. Baterię oraz ładowarkę do niej dokupujesz oddzielnie,  co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu. Kliknij TU, aby zobaczyć baterię pasującą do tej młotowiertarki i TU, aby zobaczyć ładowarkę.

 

Co daje Ci system wiele narzędzi – jedna bateria?

 

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność – już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!

 

 

 

ZALETY MŁOTOWIERTARKI AKUMULATOROWEJ Z UDAREM

 

Pełna swoboda ruchów bez ograniczającego przewodu elektrycznego! Wybierz ten model młotowiertarki udarowej, jeśli poszukujesz profesjonalnego sprzętu do wymagającej pracy w zewnętrznych lokalizacjach, trudno dostępnych miejscach, na wysokościach i w każdych innych warunkach, w których podłączanie przedłużacza byłoby uciążliwe lub w których dostęp do sieci energetycznej jest niemożliwy. Akumulatorowa młotowiertarka Bass Polska z udarem oferuje Ci połączenie wydajności narzędzia sieciowego i swobody pracy urządzenia akumulatorowego.

 

Lampka LEDdodatkowe oświetlenie miejsca pracy: wbudowana dioda LED poprawia widoczność w trakcie wiercenia i wkręcania.

 

Wskaźnik rozładowania akumulatora: umożliwi Ci stałą kontrolę stopnia naładowania akumulatora, abyś mógł z łatwością przewidzieć, ile czasu możesz pracować z młotowiertarką, zanim będziesz musiał wymienić baterię na zapasową.

 

Komfort pracy: młotowiertarka udarowa o idealnym wyważeniu zapewniającym komfort nawet podczas długotrwałych cykli pracy. Młotowiertarka akumulatorowa wyposażona w profilowany uchwyt, duży przycisk spustowy z kontrolerem obrotów i wygodny uchwyt narzędziowy umożliwiający szybką wymianę akcesoriów.

 

Dwa narzędzia akumulatorowe w jednym! Elektroniczna kontrola obrotów oraz przełącznik prawo/lewo umożliwiają używanie tej młotowiertarki jak wiertarko-wkrętarki.

 

BATERIĘ 3Ah ZAKUPISZ TU

BATERIĘ 4Ah ZNAJDZIESZ TU