Piła łańcuchowa akumulatorowa 48V

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8321
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067620410
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 530,00 zł
  • Niedostępny

PIŁA ŁAŃCUCHOWA AKUMULATOROWA Z DWOMA AKUMULATORAMI 24V

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Napięcie: 48V (2 x 24V)

Pojemność baterii: 4.0Ah

Prędkość bez obciążenia: 6000/8000rpm

Długość prowadnicy: 16" Oregon

Samosmarująca: TAK

Hamulec bezpieczeństwa: podwójny

Prędkość łańcucha: 12/15m/s

Czas zatrzymania: <0.12s

Maks. długość cięcia: 395mm

Napięcie łańcucha: SDS

Typ silnika: bez szczotkowy, indukcyjny

 

 

SYSTEM WIELE NARZĘDZI, JEDNA BATERIA

 

Narzędzia akumulatorowe zasilane jedną baterią: nasza najnowsza seria narzędzi akumulatorowych w zielonym kolorze wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tą samą wytrzymałą baterią.

 

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!

 

 

PILARKA ŁAŃCUCHOWA Z AKUMULATOREM – CZY TO NARZĘDZIE OGRODNICZE DLA CIEBIE?

 

Ten model piły do drewna będzie Twoim najlepszym wyborem, poszukujesz cichego i poręcznego sprzętu, który nie potrzebuje dostępu do źródła prądu.

 

 

ZALETY PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ BASS POLSKA

 

Pojemny akumulator zamiast uciążliwego kabla elektrycznego

Ta piła łańcuchowa nie wymaga stałego podłączenia do prądu i za to ją pokochasz. Pilarka z pojemnym, szybko ładowalnym akumulatorem da Ci pełną swobodę manewrowania podczas cięcia drewna. Możesz zabrać ją do pracy w terenie nie martwiąc się o dostęp do źródła prądu i cieszyć się doskonałym rezultatem pracy.

 

Najbardziej wydajne akumulatory do narzędzi na rynku!

pilarkę do drewna wyposażyliśmy w aż dwa niezawodne akumulatory litowo-jonowe. Taki akumulator jest lekki i nie posiada efektu pamięci, a także odznacza się największą gęstością energii i pojemnością w stosunku do ciężaru i objętości. Elektroniczny sterownik nie dopuści do nadmiernego rozładowania się akumulatora.

 

Cicha praca bez spalin

Pilarki akumulatorowe są ekologiczne i nie generują spalin tak jak łańcuchowe piły spalinowe. Ten model pilarki akumulatorowej charakteryzuje się także cichą pracą – niski poziom emisji hałasu gwarantuje komfortowe cięcie drewna, nie obciążając słuchu operatora i osób postronnych.

 

Komfort użytkowania

Niska waga, opływowy kształt i ergonomiczne uchwyty gwarantują wygodną pracę zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych. Optymalnie wyważona konstrukcja umożliwia przybranie wygodnej pozycji.