Agregat prądotwórczy z prostownikiem 1000W

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5021
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067602119
  • Waga: 18 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 370,00 zł
  • Niedostępny

 

PRZENOŚNY AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY Z PROSTOWNIKIEM DO ŁADOWANIA AKUMULATORÓW SAMOCHODOWYCH 

DANE TECHNICZNE


Moc  szczytowa: 1000W
Moc znamionowa: 700W
Napięcie: 230V
Częstotliwość: 50Hz
Wyjście DC: 12V/5.3A
Typ silnika: 1-cylindrowy dwusuwowy
Paliwo: mieszanka
Benzyna bezołowiowa: olej do dwusuwów
Maks. czas pracy na baku: 6.5 h
Poziom hałasu: 67dB(A)
Moc silnika: 2,5kM

Stosunek mieszaniny na dotarciu 25:1 (paliwo:olej)

Stosunek mieszaniny przy użytkowaniu eksploatacyjnym 40:1 (paliwo:olej)
W  ZESTAWIE

 

Agregat prądotwórczy z prostownikiem
Przewody do ładowania akumulatora
Wtyczka na 230V
Klucz do świec

 

 

O AGREGACIE

 

Ten model agregatu prądotwórczego będzie optymalny dla Ciebie, jeśli potrzebujesz małego, cichego i lekkiego generatora prądu, który możesz łatwo transportować w bagażniku i mieć pod ręką w sytuacji awaryjnej – gdy zabraknie prądu, by zasilić małe sprzęty domowe i elektronarzędzia lub gdy rozładuje się akumulator Twojego samochodu. Wybierz ten model, jeśli jesteś przezorny i chcesz być zawsze ubezpieczony. 

ZALETY AGREGATU PRĄDOTWÓRCZEGO

 

Ładowanie akumulatora agregatem? To możliwe! Ten mały agregat prądotwórczy okaże się niezastąpiony nie tylko w sytuacji braku energii elektrycznej, ale także w przypadku rozładowania się akumulatora samochodowego. Agregat, wraz z dołączonymi przewodami do ładowania, umożliwi szybkie naładowanie akumulatora Twojego samochodu. Niewielkie wymiary ułatwiają przechowywanie agregatu z prostownikiem w bagażniku, by był zawsze pod ręką.

 

Pewne źródło energii podczas kryzysu: nie daj się zaskoczyć! Własne, alternatywne źródło energii elektrycznej zapewni komfort Tobie i Twojej rodzinie w sytuacji braku prądu. Agregat spalinowy 230V umożliwi zasilenie mniejszych sprzętów domowych, w biurze lub na campingu, zapewniając nieprzerwaną pracę telewizora, komputera itd.

 

Minimalne rozmiary, maksymalna moc działania: kompaktowy, przenośny generator prądu wyposażono w dwusuwowy silnik o mocy 2,5kM, który zapewnia aż sześć i pół godziny ciągłej pracy! Wygodna rączka i niska waga umożliwią Ci bezproblemowe przenoszenie i przechowywanie agregatu.

 

Cichy agregat do domu: poziom hałasu emitowany przez agregat na poziomie 67dB spełnia wszystkie normy emisji mocy akustycznej zapewniając komfort użytkowania i czyniąc ten model jednym z najcichszych agregatów dostępnych na rynku.

 

Łatwość obsługi: czytelny panel, duże przyciski i jasna instrukcja obsługi ułatwią Ci obsługę agregatu.