Podkaszarka akumulatorowa 24V Li-Ion bez baterii

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8474
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067608692
  • Waga: 2.55 kg
  • Dostępność: Jest  (2 szt.)
  • szt.
  • 179,00 zł

PODKASZARKA AKUMULATOROWA DO TRAWY - BATERIĘ I ŁADOWARKĘ DOKUP ODDZIELNIE

 

DLACZEGO TA PODKASZARKA NIE POSIADA W ZESTAWIE BATERII I ŁADOWARKI?

Baza 24V – narzędzia akumulatorowe zasilane jedną baterią: nasza najnowsza seria narzędzi akumulatorowych wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tą samą wytrzymałą baterią. Baterię oraz ładowarkę dokupujesz oddzielnie,  co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu.

 

Co daje Ci system wiele narzędzi – jedna bateria?

Profesjonalizm – najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań – wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność – już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!

 

PODKASZARKA AKUMULATOROWA – CZY TO NARZĘDZIE OGRODNICZE DLA CIEBIE?

Ten model podkaszarki będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli jesteś posiadaczem dużej działki, ogrodu lub rozległego trawnika – brak przewodu elektrycznego i możliwość długiej pracy ciągłej czyni tę podkaszarkę doskonałym sprzętem do koszenia dużych powierzchni. Będzie to także doskonały model dla Ciebie, jeśli poszukujesz cichego, lekkiego i poręcznego sprzętu.

 

ZALETY PODKASZARKI BASS POLSKA

Pojemny akumulator zamiast uciążliwego kabla elektrycznego

Ta podkaszarka nie wymaga stałego podłączenia do prądu i za to ją pokochasz. Podkaszarka i pojemny, szybko ładowalny akumulator da Ci pełną swobodę manewrowania podczas koszenia trawy, oczyszczania terenów zielonych i miejsc trudno dostępnych takich jak okolice płotu czy krawężnika. Możesz zabrać ją do pracy w terenie nie martwiąc się o dostęp do źródła prądu i cieszyć się doskonałym rezultatem pracy.

Najbardziej wydajny akumulator do wkrętarek na rynku!

Do tego modelu podkaszarki do trawy możesz dokupić niezawodny akumulator litowo-jonowy. Taki akumulator jest lekki i nie posiada efektu pamięci, a także odznacza się największą gęstością energii i pojemnością w stosunku do ciężaru i objętości. Elektroniczny sterownik nie dopuści do nadmiernego rozładowania się akumulatora. Pamiętaj! Akumulator musisz dokupić oddzielnie, ponieważ nie znajduje się w zestawie! Wybierz akumulator o pojemności 3Ah lub akumulator o pojemności 4Ah.

Cicha praca bez spalin 

Podkaszarki akumulatorowe do trawy są ekologiczne i nie generują spalin tak jak podkaszarki spalinowe. Ten model kosy akumulatorowej charakteryzuje się także bardzo cichą pracą – niski poziom emisji hałasu Lwa 86dB i Lpa 66db gwarantuje komfortowe koszenie, nie obciążając słuchu operatora i osób postronnych.

Komfort użytkowania

Niska waga, opływowy kształt i ergonomiczne uchwyty gwarantują wygodną pracę zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych. Optymalnie wyważona głowica umożliwia przybranie wygodnej pozycji.

Bezpieczna ładowarka

Ładowarka do podkaszarki wyposażona została w sterownik mikroprocesorowy, który zapewnia automatyczne dopasowanie zarówno prądu, jak i napięcia ładowania do aktualnego zapotrzebowania akumulatora. Pamiętaj! Ładowarka nie znajduje się w zestawie, należy dokupić ją oddzielnie! Kliknij i zobacz ładowarkę do akumulatorów 24V.