Piła szablasta akumulatorowa typu lisi ogon 24 V

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 5816
 • Producent: Bass Polska
 • Kod producenta: 5902067622735
 • Dostępność: Brak  (0 szt.)
 • 299,00 zł
 • szt.
  Niedostępny

PRZECINARKA AKUMULATOROWA TYPU LISI OGON

BATERIĘ I ŁADOWARKĘ ZAKUP ODDZIELNIE


W ZESTAWIE

 • Piła lisi ogon
 • Brzeszczot

 

DLACZEGO TA PRZECINARKA NIE POSIADA BATERII ANI ŁADOWARKI?

Baza 24 V to narzędzia akumulatorowe zasilane jedną baterią. Nasza najnowsza seria narzędzi akumulatorowych Bass Polska wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tą samą wytrzymałą baterią. Baterię oraz ładowarkę do piły szablowej dokupujesz oddzielnie, co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o narzędziach z jednym akumulatorem z bazy 24 V.

 

 

ZALETY BEZPRZEWODOWEJ PIŁY DO DREWNA BASS POLSKA

 

Wielofunkcyjna piła do drewna i metalu.

Akumulatorowa piła lisi ogon  z możliwością stosowania wymiennych brzeszczotów zastąpi wyrzynarkę, łańcuchową piłę do przycinania gałęzi, ręczną pilarkę tarczową oraz piłę do cięcia drewna. Umożliwi także cięcie metalu, płyt gipsowych i tworzyw sztucznych.

 

Przecinarka akumulatorowa do zadań specjalnych

Piła szablowa lisi ogon okaże się bezkonkurencyjna przy pracach ciesielskich i stolarskich, w których zastąpi piłę płatnicę oraz czynnościach takich jak: szybkie cięcie rur i prętów zbrojeniowych równo z powierzchnią ściany, przecinanie śrub i nakrętek w trudno dostępnych miejscach, np. wykrajanie pianki mocującej ościeżnice w ścianach i wiele innych.

 

Wysoka jakość wykonania i komfort pracy

Niesamowitą uniwersalność zastosowania piły lisi ogon gwarantują elastyczne brzeszczoty, niewielkie wartości skoku brzeszczotu oraz duże częstotliwości suwów. Piła szablasta może pracować w dowolnej wybranej pozycji. Cała piła szablowa opiera się podczas pracy nastawną stopką oporową o cięty materiał. Regulacja stopki oporowej pozwala ustalić kąt i głębokość cięcia oraz zapewnia stabilny, precyzyjny kontakt narzędzia z powierzchniami o różnych kształtach.

 

CO DAJE CI SYSTEM JEDNA BATERIA, WIELE NARZĘDZI?

 

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność – już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!