Dmuchawa do liści akumulatorowa 24V bez baterii

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8468
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067617946
  • Waga: 1.65 kg
  • Dostępność: Jest  (44 szt.)
  • 119,00 zł
  • szt.

AKUMULATOROWA DMUCHAWA DO LIŚCI

(BATERIĘ I ŁADOWARKĘ DOKUP ODDZIELNIE)

Seria zielona – narzędzia akumulatorowe zasilane jedną baterią: nasza najnowsza seria narzędzi akumulatorowych w zielonym kolorze wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tą samą wytrzymałą baterią. Pamiętaj: te narzędzia akumulatorowe nie posiadają ładowarki ani baterii, należy dokupić je oddzielnie, co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu.

 

Co daje Ci system wiele narzędzi – jedna bateria?

Profesjonalizm – najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań – wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność – już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!

 

DMUCHAWA DO LIŚCI Z AKUMULATOREM – CZY TO NARZĘDZIE OGRODNICZE DLA CIEBIE?

Ten model dmuchawy będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli poszukujesz cichego i poręcznego sprzętu, który nie potrzebuje dostępu do źródła prądu. Z powodu braku uciążliwego przewodu elektrycznego dmuchawa do liści będzie także najlepszym rozwiązaniem do pracy na rozległych terenach – nie musisz już używać głośnych dmuchaw spalinowych, by mieć możliwość swobody ruchu.

 

ZALETY DMUCHAWY DO LIŚCI BASS POLSKA

Koniec z grabieniem liści

Dmuchawa ogrodowa umożliwia szybkie usunięcie liści i drobnych gałązek z podjazdu, alejki, chodnika czy trawnika. Za pomocą jednego przycisku przeniesiesz strumieniem powietrza wszystkie liście w dowolne miejsce, by tam móc jedynie zapakować je w plastikowy worek. Zapomnij o grabiach, bólu pleców i odciskach!

Jedno narzędzie, wiele zastosowań

Dmuchawa ogrodnicza umożliwia nie tylko sprzątnięcie liści, ale także drobnego gruzu, skoszonej trawy, słomy, trocin; zagarnianie trawy i liści w stosy, oczyszczenie chodników, parkingów, tarasów, usunięcie zanieczyszczeń z łączników, kostki brukowej i narożników.

Szybkie czyszczenie z liści miejsc trudno dostępnych

Rynny zatkane liśćmi, nieczystości w szczelinach płyt chodnikowych i mokre liście niszczące trawnik to Twój problem? Dmuchawa błyskawicznie przeczyści wszystkie zakamarki!

Pojemny akumulator zamiast uciążliwego przewodu elektrycznego

Ta dmuchawa do liści nie wymaga stałego podłączenia do prądu i za to ją pokochasz. Dmuchawa z pojemnym, szybko ładowalnym akumulatorem da Ci pełną swobodę manewrowania podczas sprzątania liści. Możesz zabrać ją do pracy w terenie nie martwiąc się o dostęp do źródła prądu i cieszyć się doskonałym rezultatem pracy. Pamiętaj: ten model dmuchawy nie ma na wyposażeniu akumulatora. W serii zielonej akumulator i ładowarkę należy dokupić oddzielnie. Kliknij, aby kupić akumulator. Kliknij, aby kupić ładowarkę do akumulatora.

Najbardziej wydajny akumulator do wkrętarek na rynku!

Do tego modelu dmuchawy do liści możesz dokupić niezawodny akumulator litowo-jonowy. Ten akumulator jest lekki i nie posiada efektu pamięci, a także odznacza się największą gęstością energii i pojemnością w stosunku do ciężaru i objętości. Elektroniczny sterownik nie dopuści do nadmiernego rozładowania się akumulatora. Czas ładowania akumulatora to zaledwie godzina! Pamiętaj: bateria nie znajduje się w zestawie z dmuchawą! Kliknij, aby kupić baterię.

Cicha praca bez spalin

Dmuchawy z akumulatorem są ekologiczne i nie generują spalin tak jak spalinowe dmuchawy do liści. Ten model dmuchawy akumulatorowej charakteryzuje się także cichą pracą – niski poziom emisji hałasu Lwa 88dB i Lpa 70db gwarantuje komfortowe zdmuchiwanie liści, nie obciążając słuchu operatora i osób postronnych.

Komfort użytkowania

Niska waga, opływowy kształt i ergonomiczny uchwyt gwarantują wygodną pracę zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych. Optymalnie wyważona konstrukcja umożliwia przybranie wygodnej pozycji.

Bezpieczna ładowarka

Ładowarka do dmuchawy akumulatorowej wyposażona została w sterownik mikroprocesorowy, który zapewnia automatyczne dopasowanie zarówno prądu, jak i napięcia ładowania do aktualnego zapotrzebowania akumulatora. Pamiętaj: ładowarka nie znajduje się w zestawie z dmuchawą. Jeśli nie posiadasz ładowarki, dokup ją oddzielnie. Kliknij, aby kupić ładowarkę.