Dmuchawa do liści odkurzacz 2800W 45L

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8470
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067602423
  • Waga: 4 kg
  • Dostępność: Jest  (491 szt.)
  • szt.
  • 109,00 zł

 

DMUCHAWA DO LIŚCI, ODKURZACZ DO LIŚCI Z FUNKCJĄ NADMUCHU I ZASYSANIA

 

 


DANE TECHNICZNE

 

Moc silnika: 2800W
Napięcie: 230V/50Hz
Prędkość obrotowa: 5.000~13.000rpm
Prędkość powietrza: 150~350km/h
Objętość przepływu powietrza: 8m3/min~16m3/min
Praca ciągła: S2 30min

 

 

PRZEZNACZENIE

 

Oczyszczanie z liści i drobnych gałązek dużych placów, podwórek, ogrodów, parków etc

 

 

ZALETY ODKURZACZA DO LIŚCIKoniec z grabieniem liści: odkurzacz do liści z funkcją dmuchawy umożliwi Ci szybkie usunięcie liści i drobnych gałązek z podjazdu, alejki, chodnika czy trawnika. Za pomocą jednego przycisku przeniesiesz strumieniem powietrza wszystkie liście w dowolne miejsce, by tam móc jedynie zapakować je w plastikowy worek lub wciągniesz liście do już zamontowanego w odkurzaczu worka funkcją zasysania. Zapomnij o grabiach, bólu pleców i odciskach!Komfort użytkowania: możliwość regulacji siły nadmuchu i zasysania, oraz teleskopowa rura umożliwiająca dostosowanie długości narzędzia do wzrostu i potrzeb użytkownika, zapewniają szybką i efektywną pracę.


Łatwy montaż i szybka wymiana komponentów: by opróżnić praktyczny worek na liście o pojemności 45l, wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

 

Duża moc silnika: silnik o mocy 2800W umożliwia wciągnięcie nie tylko suchych liści, ale także cięższych liści mokrych, gałązek i wilgotnych odpadów.

 

Niska waga, ergonomiczna konstrukcja: opływowy kształt pozwala na pewny chwyt. Dzięki niskiej wadze, odkurzacz do liści jest wygodnym narzędziem ogrodowym dla osób drobnych, a teleskopowa rura umożliwia jego swobodne użytkowanie osobom o niskim wzroście.

 

Szybkie czyszczenie z liści miejsc trudno dostępnych: rynny zatkane liśćmi, nieczystości w szczelinach płyt chodnikowych i mokre liście niszczące trawnik to Twój problem? Dmuchawa błyskawicznie przeczyści wszystkie zakamarki!

 

Swoboda przemieszczania się: długi przewód zasilający umożliwia swobodne przemieszczanie się z odkurzaczem i nie krępuje ruchów.

 
Zobacz film o odkurzaczu do liści na YOUTUBE:  https://www.youtube.com/watch?v=CuwJL6QHJw4