Kompresor powietrza 500l 5.5KW

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5781
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067617045
  • Dostępność: Jest  (9 szt.)
  • szt.
  • 4 900,00 zł

KOMPRESOR POWIETRZA Z ELEKTRYCZNYM SILNIKIEM TRÓJFAZOWYM I ZBIORNIKIEM O POJEMNOŚCI 500L

 

 

DANE TECHNICZNE
 
Moc: 5.5kW
Napięcie: 400V
Częstotliwość: 50Hz
Prędkość obrotowa: 2880rpm
Wydajność: 1100l/min
Praca ciągła: S3
Natężenie prądu elektrycznego: 7.5A
Klasa izolacji: B
Klasa ochrony: IP11
Pojemność zbiornika ciśnieniowego: 500l
Ciśnienie robocze: 12bar
Maksymalne ciśnienie: 13bar
Zakres temperatury pracy:  +5C do +40C

 

 

KOMPRESOR POWIETRZA 500L – CZY TO NAJLEPSZY KOMPRESOR DLA CIEBIE?

 

Ten model kompresora będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli szukasz profesjonalnej sprężarki powietrza dedykowanej do warsztatów mechanicznych, zakładów przemysłowych i do rolnictwa. Kompresor ze zbiornikiem 500l znajdzie zastosowanie w wymagających pracach ciężkich, szczególnie polecany jest do zastosowań w przemyśle. Ze względu na duże rozmiary i masę (190kg) kompresor ten wymaga dużej powierzchni do pracy i przechowywania.

 

 

ZALETY KOMPRESORA POWIETRZA

 

Sprężarka do pracy pod dużymi obciążeniami: w tym modelu sprężarki powietrza zastosowaliśmy wydajną pompę umożliwiającą pracę z wydajnością 1100l/min. Aby maksymalnie zwiększyć żywotność pompy, jest ona smarowana olejem. Bardzo dobre przystosowanie do warunków roboczych zapewnia możliwość pracy przy temperaturze otoczenia do 46 stopni Celsjusza, co jest możliwe dzięki zastosowaniu wytrzymałych podzespołów oraz chłodzenia sprężarki powietrzem.

 

Praca z kilkoma urządzeniami pneumatycznymi w tym samym czasie: kompresor wyposażyliśmy w wyjścia powietrza po obu stronach urządzenia, które pozwalają na podłączenie większej liczby urządzeń pneumatycznych w tym samym czasie. Reduktor ciśnienia z dwoma wyjściami na szybko złączki i zaworem kulowym, umożliwia montaż dodatkowych szybko złączek, stacji przygotowania powietrza etc.

 

Instalacja typu plug-and-play, czyli włącz i używaj: ten model kompresora powietrza jest intuicyjny w obsłudze, a wszelkie wątpliwości rozwieje obszerna instrukcja obsługi. Sprężarka jest przygotowana do natychmiastowego uruchomienia dzięki wyjątkowo prostej instalacji.