Masażer do ciała pistoletowy akumulatorowy 24V

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 2828
 • Producent: Bass Polska
 • Kod producenta: 5902067619001
 • Waga: 1.8 kg
 • Dostępność: Brak  (0 szt.)
 • szt.
 • 369,00 zł
 • Niedostępny

 NIE PRZEGAP! TEN HIT SPRZEDAŻY SZYBKO SIĘ KOŃCZY!

 

 

PISTOLET DO MASAŻU CIAŁA, URZĄDZENIE DO MASAŻU MIĘŚNI I KRĘGOSŁUPA Z WYMIENNYMI KOŃCÓWKAMI

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Poziom głośności: 45dB

Amplituda: 10mm

Częstotliwość: 1800 uderzeń/min do 3300 uderzeń/min (30Hz-53Hz)

Czas ładowania: 2.5-3h

Bateria: Li Ion 2400mAh, 24V, wymienna

Obudowa: ABS+silikon

Trzy tryby pracy: poziom 1 - 1800/min, poziom 2 - 2400/min, poziom 3 - 3200r/min

Moc uderzenia trójstopniowa: 10kg/15kg/20kg

Moc silnika: 40W

 

 

W ZESTAWIE

 

Pistolet do masażu

Końcówki masujące 6szt.

Ładowarka

Gumki do końcówek 4szt.

 

 

PRZEZNACZENIE MASAŻERA

 

Masaż mięśni, masaż okolic kręgosłupa, masaż stawów i obszarów w okolicach kości, masaż punktowy, relaksacja ciała.

 

 

ZALETY AKUMULATOROWEGO MASAŻERA

 

Najlepsza bateria na rynku:  ten masażer pistoletowy do ciała wyposażyliśmy w najlepszą dostępną na rynku baterię litowo-jonową 2400mAh, która umożliwi Ci do 2 godzin pracy z masażerem na jednym ładowaniu.  Stan baterii możesz kontrolować w czasie rzeczywistym, dzięki wskaźnikowi z diodami LED.  

 

Trzy tryby pracy:  trzybiegowa regulacja prędkości pozwala na dopasowanie trybu pracy masażera do indywidualnych potrzeb.  W celu rozgrzania mięśni, złagodzenia bólu mięśni i aktywacji mięśni, zmniejszenia napięcia – wybierz niższe prędkości pracy; wzrost do wyższych prędkości dla większych i silniejszych grup mięśni.

 

Najwyższa jakość wykonania i niezapomniany komfort obsługi:  to urządzenie masujące do ciała posiada ergonomiczny uchwyt, który minimalizuje wibracje zewnętrzne, a trwała silikonowa nakładka antypoślizgowa zapewnia pewny, wygodny chwyt. Bezszczotkowy silnik prądu stałego 24V i podwójna przekładnia łożyskowa zapewniają wysoką moc i niski poziom hałasu.

 

Cztery rodzaje głowicy masującej: możliwość wyboru głowicy masującej zapewnia wszechstronne doświadczenie masażu oraz indywidualne podejście do każdej partii ciała.

 

Rodzaje i przeznaczenie głowic:

 •  Widełki – końcówka wykonana z twardego tworzywa, przeznaczona do pracy na mięśniach węższych i długich (np. prostownik grzbietu, czworoboczny grzbietu, brzuchaty łydki). Sprawdza się również w terapii tkanek w okolicy ścięgna Achillesa, gdzie umożliwia pracę na tkance omijając ścięgno. Zaokrąglone zakończenia końcówki sprawiają, że końcówka płynnie przesuwa się po ciele i dokładnie dociera do tych grup mięśniowych, do których jest przeznaczona.
 • Pocisk – najbardziej precyzyjna ze wszystkich końcówek. Wykonana z twardego tworzywa i przeznaczona do punktów spustowych (zgrubień na tkance mięśniowej powodujących ból, często promieniujący do innych obszarów ciała). Dokładnie dociera do najtrudniej położonych grup mięśniowych
 • Płaska T i D – wykonana z twardego tworzywa nadaje się do pracy na małych i dużych grupach mięśniowych. Zapewnia bardzo dobry kontakt z ciałem pozwalając na dotarcie do głębiej położonych tkanek. Przydatna również w pracy na mocniej spiętych i zbitych partiach mięśniowych, takich jak mięsień czworo głowy uda czy piersiowy większy.
 • Okrągłe – najbardziej uniwersalna ze wszystkich końcówek, wykonana z trwałej pianki nie ulegającej odkształceniom. Głowica przeznaczona do masażu wszystkich części ciała i używana do powierzchownej pracy o umiarkowanej intensywności.
 • Tłumik - czułe obszary, lub obszary w pobliżu kości