Masażer Shiatsu poduszkowy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: BH12820
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067620007
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 109,00 zł
  • Niedostępny

DOSTAWA JUŻ W MAJU

 

 

PODUSZKA MASUJĄCA SHIATSU

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Moc: 22W

Napięcie wejściowe: 110-240V, 50-60Hz

Napięcie wyjściowe: 12V, 2000mAh

Wymiary: 18x31x10cm (wysokość x długość x głębokość)

 

 

W ZESTAWIE

 

Zasilacz sieciowy

Zasilacz samochodowy

 

 

ZASTOSOWANIE

 

Bóle pleców

Bóle kręgosłupa, odcinka lędźwiowego

Bóle karku

Skurcze mięśni

Rwa kulszowa

Wspomaganie rehabilitacji przy zmniejszonej ruchomości stawów

Przyśpieszenie regeneracji mięśni

Redukcja cellulitu

 

 

MASAŻER SHIATSU – CZY TO NAJLEPSZY MASAŻER DO CIAŁA DLA CIEBIE?

 

Poduszka masująca będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli szukasz lekkiego i kompaktowego masażera do użytku zarówno w domu, biurze jak i w samochodzie. Masaż Shiatsu, wywodzący się z medycyny japońskiej, poprawia przepływ energii oraz przywraca równowagę. Wpływa korzystnie na zdrowie, samopoczucie i sferę emocjonalną. Masażer polecamy osobom podatnym na stres, stany napięcia nerwowego, zaburzenia snu oraz cierpiącym na bóle ramion, karku, szyi oraz pleców.

 

 

ZALETY PODUSZKI SHIATSU

 

Masaż Shiatsu W Twoim Domu.  

Poduszka masująca Shiatsu umożliwi Ci przeprowadzenie profesjonalnego masażu w zaciszu domowym i skutecznie zastąpi wykwalifikowanego masażystę. Poduszka Shiatsu wykorzystuje zróżnicowane metody masażu łącząc tradycyjne i nowoczesne techniki dla Twojego zdrowia i komfortu.

 

 

Masaż Ugniatający i Wibracyjny.

Połóż masażer na wybraną partię ciała, naciśnij przycisk i ciesz się unikalnym uczuciem komfortu, jaki zapewnia aż osiem głowic masujących dwukierunkowo – minutę w jedną i drugą stronę. Dogłębne, promieniujące działanie głowic, wspomaga proces relaksacji  i wpływa dobroczynnie na napięcie mięśniowe.

 

 

Terapia Światłem – Ogrzewanie Podczerwienią.

Podczerwień używana jest w rehabilitacji ze względu na niesamowite działanie, jakie wywiera na cały organizm człowieka, docierając do głębszych warstw tkanek niż zwykły masaż. Podgrzewająca poduszka do masażu Shiatsu działa kompleksowo – wibruje, ugniata i podgrzewa osiągając błyskawiczne efekty terapeutyczne, przeciwbólowe i relaksacyjne.

 

 

Wygodne Rozwiązania i Materiały Najwyższej Jakości.

Opływowy kształt poduszki do masażu powstał z myślą o kształcie kręgosłupa, a ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne dopasowanie do każdej partii ciała. Odpinana nakładka z tkaniny na głowicach przepuszcza powietrze zapewniając komfort skórze podczas masażu. Elastyczna guma z tyłu poduszki umożliwia łatwy montaż na zagłówku krzesła biurowego lub fotela samochodowego.

 

 

Dwa Adaptery – Używaj Poduszki Masującej Nie Tylko W Domu.

Zabierz małą poduszkę masującą do biura i korzystaj z niej podczas pracy lub weź ze sobą do samochodu i podłącz do gniazda zapalniczki, aby korzystać z dobroczynnego masażu także w podróży. Masażer karku Shiatsu szczególnie pomoże osobom odczuwającym negatywne skutki siedzącego trybu życia oraz stresu na kręgosłup szyjny.