Opryskiwacz akumulatorowy ręczny 6l

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8609
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067619292
  • Waga: 3 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 165,00 zł
  • Niedostępny

DOSTAWA JUŻ W MARCU

 

RĘCZNY OPRYSKIWACZ AKUMULATOROWY

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Akumulator: 12V, 2A

Pojemność zbiornika: 6l

Ciśnienie robocze: 0.17-0.32MPa

Praca ciągła: S2 30min

 

 

 

CZY TO OPRYSKIWACZ OGRODOWY DLA CIEBIE?

 

Zastanawiasz się, jaki opryskiwacz ogrodowy wybrać? Ten mały opryskiwacz ogrodowy będzie Twoim najlepszym wyborem, jeżeli poszukujesz narzędzia do oprysku roślin w niewielkim zakresie - oprysku roślin balkonowych, domowych, roślin w przydomowym ogródku, roślin kolekcjonerskich i delikatnych. Opryskiwacz z akumulatorem to także idealny model do przeprowadzania oprysków w szklarniach i pomieszczeniach zamkniętych, w których nie sprawdzają się opryskiwacze spalinowe.

 

 

ZALETY OPRYSKIWACZA OGRODOWEGO BASS POLSKA

 

Oprysk roślin szybko i wygodnie! Akumulatorowy opryskiwacz ogrodniczy to uniwersalne, wszechstronne w zastosowaniu narzędzie ogrodowe do pielęgnacji roślin. Z opryskiwaczem Bass Polska zadbasz o swoje rośliny w sposób kompleksowy – narzędzie umożliwia oprysk roślin w rolnictwie, sadownictwie, w przydomowych ogródkach i na działkach , a także odtłuszczanie, rozpylanie środków zwalczających komary i meszki oraz rozpylanie chemikaliów do dezynfekcji budynków hodowlanych i innych. Ze względu na małą pojemność zbiornika, opryskiwacz ten będzie niezastąpiony przy pielęgnacji roślin szczególnie delikatnych np. drzewek bonzai.

 

Wydajny silnik akumulatorowy – efektywne i ekologiczne rozwiązanie! Silnik akumulatorowy pozwala na zmniejszenie wysiłku podczas oprysków umożliwiając uzyskanie czterokrotnie większej wydajności, niż w przypadku opryskiwaczy ręcznych. Opryskiwacz z silnikiem akumulatorowym ma również przewagę nad opryskiwaczami spalinowymi – nie emituje spalin.

 

Przemyślana konstrukcja z komponentów najwyższej jakości! Opryskiwacze akumulatorowe Bass Polska spełniają najwyższe normy jakościowe i są zaprojektowane tak, aby mogły służyć naszym wymagającym klientom przez lata.  Opryskiwacz ogrodowy posiada:

- mocny silnik 12V

- podwójny filtr

- wzmocniony zbiornik o maksymalnej szczelności

- szelkę do przewieszenia opryskiwacza przez ramię

 

Przejmij pełną kontrolę nad opryskiem swoich roślin! Regulowane dysze wraz z teleskopową lancą zapewniają szeroki strumień oprysku, który sam dopasujesz do wymagań wykonywanej pracy.

 

Szelka do przewieszenia przez ramię – proste, komfortowe rozwiązanie! Naramienna forma opryskiwacza ogrodniczego umożliwia nie tylko jego łatwe przenoszenie, ale także wygodny oprysk. Teleskopowa lanca gwarantuje pełną swobodę ruchu i szeroki zasięg pracy. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika.

 

Łatwa obsługa i bezproblemowa konserwacja! Ogrodniczy opryskiwacz z akumulatorem zaprojektowaliśmy tak, aby zapewniał maksymalny komfort nawet podczas długotrwałej pracy. Dlatego też obsługa i ładowanie opryskiwacza są intuicyjne, a prosty montaż zajmuje tylko chwilę. Co więcej, wszystkie elementy i akcesoria do opryskiwacza są łatwe w czyszczeniu.