Opryskiwacz akumulatorowy 18l elektryczny

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8617
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067605585
  • Waga: 7 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 265,00 zł
  • Niedostępny

 

OPRYSKIWACZ OGRODOWY AKUMULATOROWY, OPRYSKIWACZ OGRODOWY ELEKTRYCZNY 18L Z POMPĄ MEMBRANOWĄ I POTRÓJNYM FILTREM

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Pojemność zbiornika: 18l
Typ pompy: membranowa
Zasilanie pompy membranowej: 12V
Ciśnienie max: 0.15 - 0.4MPa
Ładowanie: 230V

 

 

W ZESTAWIE

 

Maska ochronna
Lanca z rękojeścią
Ładowarka

 

 

CZY TO OPRYSKIWACZ OGRODOWY DLA CIEBIE?

 

Zastanawiasz się, jaki opryskiwacz ogrodowy wybrać? Ten model akumulatorowego opryskiwacza spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz opryskiwacza do pracy na średnim terenie przy małych i średnich opryskach. Będzie to także najlepszy opryskiwacz do szklarni i innych zamkniętych pomieszczeń.

 

ZALETY PLECAKOWEGO OPRYSKIWACZA OGRODOWEGO BASS POLSKA

 

Szybki i wygodny oprysk roślin ogrodowych! Akumulatorowy opryskiwacz ogrodniczy jest wszechstronnym, niezwykle wydajnym urządzeniem ogrodowym, które umożliwi Ci kompleksową pielęgnację roślin. Spryskiwacz ogrodowy znajdzie zastosowanie w sadownictwie, rolnictwie, w przydomowych ogródkach i na działkach, do oprysku roślin oraz do rozpylania środków zwalczających komary i meszki, a także do rozpylania chemikaliów służących do dezynfekcji.

 

Konstrukcja z komponentów najwyższej jakości: opryskiwacz akumulatorowy zaprojektowaliśmy tak, aby spełniał najwyższe normy jakościowe. Komponenty doskonałej jakości gwarantują niezawodność działania i długą, bezawaryjną eksploatację. Wzmocniony zbiornik na substancje opryskowe charakteryzuje się maksymalną szczelnością.

 

Pełna kontrola nad opryskiem: regulowana dysza wraz z teleskopowa lancą zapewniają szeroki strumień oprysku dopasowany do wymagań wykonywanej pracy.

 

Łatwa obsługa i konserwacja: ogrodowy opryskiwacz akumulatorowy zaprojektowaliśmy tak, aby jego obsługa i ładowanie były intuicyjne i komfortowe. Prosty montaż zajmuje tylko chwilę a wszystkie elementy opryskiwacza są łatwe w czyszczeniu. Filtr wewnętrzny zapobiega zapychaniu się dyszy.

 

Komfort użytkowania:  plecakowa forma opryskiwacza ogrodniczego umożliwia nie tylko jego łatwe przenoszenie, ale także wygodny oprysk za sprawą profilowanych wykończeń i regulowanych szelek. Teleskopowa lanca gwarantuje pełną swobodę ruchu i szeroki zasięg pracy. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika.

 

Bezpieczna praca: system ostrzegania przed niskim poziomem napięcia chroni  akumulator przed uszkodzeniem. Pompa membranowa została wyposażona w zawór bezpieczeństwa, który automatycznie ogranicza ciśnienie w układzie.