Opryskiwacz plecakowy akumulatorowy 18l

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8631
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067619315
  • Waga: 6.5 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • 269,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

OPRYSKIWACZ PLECAKOWY AKUMULATOROWY

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Akumulator: 12V, 8A

Pojemność zbiornika: 18l

Ciśnienie robocze: 0.17-0.32MPa

Praca ciągła: S2 30min

Dodatkowo: regulowana lanca ze stali nierdzewnej

 

 

CZY TO OPRYSKIWACZ OGRODOWY DLA CIEBIE?

 

Zastanawiasz się, jaki opryskiwacz ogrodowy wybrać? Ten opryskiwacz ogrodowy będzie Twoim najlepszym wyborem, jeżeli poszukujesz narzędzia do oprysku roślin w średnim i dużym zakresie. Opryskiwacz plecakowy z akumulatorem to także idealny model do przeprowadzania oprysków w szklarniach i pomieszczeniach zamkniętych, w których nie sprawdzają się opryskiwacze spalinowe.

 

 

ZALETY PLECAKOWEGO OPRYSKIWACZA OGRODOWEGO BASS POLSKA

 

Oprysk roślin szybko i wygodnie! Akumulatorowy opryskiwacz ogrodniczy to uniwersalne, wszechstronne w zastosowaniu narzędzie ogrodowe do pielęgnacji roślin. Z opryskiwaczem Bass Polska zadbasz o swoje rośliny w sposób kompleksowy – narzędzie umożliwia oprysk roślin w rolnictwie, sadownictwie, w przydomowych ogródkach i na działkach , a także odtłuszczanie, rozpylanie środków zwalczających komary i meszki oraz rozpylanie chemikaliów do dezynfekcji budynków hodowlanych i innych.

 

Wydajny silnik akumulatorowy – efektywne i ekologiczne rozwiązanie! Silnik akumulatorowy pozwala na zmniejszenie wysiłku podczas oprysków umożliwiając uzyskanie czterokrotnie większej wydajności, niż w przypadku opryskiwaczy ręcznych. Opryskiwacz z silnikiem akumulatorowym ma również przewagę nad opryskiwaczami spalinowymi – nie emituje spalin.

 

Przemyślana konstrukcja z komponentów najwyższej jakości! Opryskiwacze akumulatorowe Bass Polska spełniają najwyższe normy jakościowe i są zaprojektowane tak, aby mogły służyć naszym wymagającym klientom przez lata.  Opryskiwacz ogrodowy posiada:

- mocny silnik 12V

- podwójny filtr

- moduł elektroniczny z mikroprocesorem

- wzmocniony zbiornik o maksymalnej szczelności

- ergonomiczną formę plecakową z komfortowymi szelkami

 

Przejmij pełną kontrolę nad opryskiem swoich roślin! Regulowane dysze wraz z teleskopową lancą zapewniają szeroki strumień oprysku, który sam dopasujesz do wymagań wykonywanej pracy.

 

Plecakowa forma opryskiwacza – proste, komfortowe rozwiązanie! Plecakowa forma opryskiwacza ogrodniczego umożliwia nie tylko jego łatwe przenoszenie, ale także wygodny oprysk za sprawą profilowanych wykończeń i regulowanych szelek. Teleskopowa lanca gwarantuje pełną swobodę ruchu i szeroki zasięg pracy. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika.

 

Łatwa obsługa i bezproblemowa konserwacja! Ogrodniczy opryskiwacz na akumulator zaprojektowaliśmy tak, aby zapewniał maksymalny komfort nawet podczas długotrwałej pracy. Dlatego też obsługa i ładowanie opryskiwacza są intuicyjne, a prosty montaż zajmuje tylko chwilę. Co więcej, wszystkie elementy i akcesoria do opryskiwacza są łatwe w czyszczeniu.