Opryskiwacz plecakowy spalinowy 20l

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8622
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067605196
  • Waga: 11 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 478,00 zł
  • Niedostępny

 

SPALINOWY OPRYSKIWACZ PLECAKOWY ZE ZBIORNIKIEM 20L

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Pojemność zbiornika: 20l

Moc: 2,13KM

Wydajność: 7,500rpm

Odległość zraszania: 11m

Wydajność: 3l/min

Wydajność: 3.7kg/min

Stosunek mieszaniny na dotarciu 25:1 (paliwo:olej)

Stosunek mieszaniny przy użytkowaniu eksploatacyjnym 40:1 (paliwo:olej)

 

W ZESTAWIE

 

Komplet dysz (rurki, złączki itp.)

Zestaw kluczy potrzebnych do obsługi

Dodatkowe: uszczelki, zakrętka

 

 

CZY TO OPRYSKIWACZ OGRODOWY DLA CIEBIE?

 

Zastanawiasz się, jaki opryskiwacz ogrodowy wybrać? Ten model spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz opryskiwacza do pracy na rozległym terenie – silnik spalinowy zapewnia maksymalną wydajność i szybki czas rozpylania, a pojemny zbiornik umożliwia długotrwałą pracę bez konieczności robienia częstych przerw na ponowne napełnienie zbiornika.

 

 

ZALETY PLECAKOWEGO OPRYSKIWACZA OGRODOWEGO BASS POLSKA

 

Szybki i wygodny oprysk roślin ogrodowych! Opryskiwacz ogrodniczy jest wszechstronnym, niezwykle wydajnym urządzeniem ogrodowym, które umożliwi Ci kompleksową pielęgnację roślin. Spalinowy spryskiwacz ogrodowy znajdzie zastosowanie w sadownictwie, rolnictwie, w przydomowych ogródkach i na działkach, do oprysku roślin oraz do rozpylania środków zwalczających komary i meszki, a także do rozpylania chemikaliów służących do dezynfekcji.

 

Uniwersalność zastosowań: bogate wyposażenie rur wydmuchowych umożliwia zmianę opryskiwacza w dmuchawę do liści, aby maksymalnie wykorzystywać możliwości opryskiwacza przez cały rok.

 

Prosta konstrukcja z komponentów najwyższej jakości: dwukierunkowa pompa tłokowa, główny komponent opryskiwacza, jest kompaktowa, prosta w użyciu i konserwacji. Mocny silnik dwusuwowy o pojemności 42ccm zapewnia wysoką dynamikę spryskiwania i bezawaryjną pracę. Wzmocniony zbiornik na substancje opryskowe charakteryzuje się maksymalną szczelnością.

 

Pełna kontrola nad opryskiem: regulacja obrotów pozwala na dopasowanie parametrów opryskiwacza spalinowego do potrzeb wykonywanej pracy. Trzy regulowane dysze zapewniają szeroki strumień oprysku.

 

Łatwa obsługa i konserwacja: ogrodowy opryskiwacz spalinowy zaprojektowaliśmy tak, aby jego obsługa była intuicyjna i komfortowa. Prosty montaż zajmuje tylko chwilę a wszystkie elementy opryskiwacza są łatwe w czyszczeniu.

 

Komfort użytkowania:  plecakowa forma opryskiwacza ogrodniczego umożliwia nie tylko jego łatwe przenoszenie, ale także wygodny oprysk za sprawą profilowanych wykończeń i regulowanych szelek. System sterowania znajduje się po przeciwnej stronie od wylotu opryskiwacza. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika.UWAGA! Zabrania się korzystania z urządzenia w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieszczelności w układzie paliwowym! Opryskiwacz jest przygotowany do oprysku i posiada nałożoną nakładkę 8.1. W przypadku pylenia należy ją wymienić na nakładkę 9.2 ; 9.6 .