Opryskiwacz plecakowy spalinowy 14l

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8621
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067606575
  • Waga: 10 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 468,00 zł
  • Niedostępny

 

OPRYSKIWACZ SPALINOWY 14L, OPRYSKIWACZ SADOWNICZY, OPRYSKIWACZ PLECAKOWY

DANE TECHNICZNE


Pojemność: 14l
Moc: 2,13KM
Wydajność: 7,500rpm
Odległość zraszania: 11m
Wydajność: 3l/min
Wydajność: 3.7kg/min
Waga: 10kg
Wymiary: 530x440x760mm

Stosunek mieszaniny na dotarciu 25:1 (paliwo:olej)

Stosunek mieszaniny przy użytkowaniu eksploatacyjnym 40:1 (paliwo:olej)

 

CZY TO OPRYSKIWACZ OGRODOWY DLA CIEBIE?

 

Zastanawiasz się, jaki spryskiwacz ogrodowy wybrać? Ten model spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz opryskiwacza do pracy przy średnich i dużych opryskach – silnik spalinowy zapewnia maksymalną wydajność i szybki czas rozpylania, a pojemny zbiornik umożliwia długotrwałą pracę bez konieczności robienia częstych przerw na ponowne napełnienie zbiornika.ZALETY OPRYSKIWACZA SPALINOWEGO BASS POLSKA

 

Szybki i wygodny oprysk roślin ogrodowych! Opryskiwacz ogrodniczy jest wszechstronnym, niezwykle wydajnym urządzeniem ogrodowym, które umożliwi Ci kompleksową pielęgnację roślin. Spalinowy spryskiwacz ogrodowy znajdzie zastosowanie w sadownictwie, rolnictwie, w przydomowych ogródkach i na działkach, do oprysku roślin oraz do rozpylania środków zwalczających komary i meszki, a także do rozpylania chemikaliów służących do dezynfekcji. Bogate wyposażenie rur wydmuchowych umożliwia zmianę opryskiwacza w dmuchawę do liści, aby wykorzystywać możliwości opryskiwacza przez cały rok.

 

Wysoka jakość wykonania, precyzyjna praca, maksymalny efekt! Duży zasięg oprysku oraz pojemny zbiornik na substancje opryskowe umożliwiają wydajną pracę. Głównym komponentem jest dwukierunkowa pompa tłokowa. Jest ona kompaktowa, prosta w użyciu i konserwacji. Solidna, trwała obudowa jest łatwa w czyszczeniu. Regulacja obrotów pozwala na dopasowanie parametrów do wykonywanej pracy.  Głównym elementem rozpylającym są trzy dysze, które zapewniają szeroki strumień rozprysku.

 

Komfort użytkowania! Ogrodowy opryskiwacz spalinowy Bass Polska został zaprojektowany tak, aby nawet długotrwały oprysk roślin był komfortowy dla operatora. Plecakowa forma opryskiwacza umożliwia nie tylko jego bardzo łatwe przenoszenie, ale także wygodny oprysk za sprawą profilowanych wykończeń i regulowanych szelek. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Opryskiwacz wyposażyliśmy w instalację antystatyczną zabezpieczającą przed wyładowaniami wywoływanymi przez rozpylane chemikalia. Zabezpieczenia przed wysokimi temperaturami zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy.UWAGA! Zabrania się korzystania z urządzenia w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieszczelności w układzie paliwowym! Opryskiwacz jest przygotowany do oprysku i posiada nałożoną nakładkę 8.1. W przypadku pylenia należy ją wymienić na nakładkę 9.2 ; 9.6 .