Piaskarka kabinowa kabina do piaskowania 250l

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4265B
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067618738
  • Waga: 42 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 1 050,00 zł
  • Niedostępny

 

PIASKARKA KABINOWA W ZESTAWIE Z  PISTOLETEM, WYMIENNYMI DYSZAMI CERAMICZNYMI I OCHRONNYMI RĘKAWICAMI DO PIASKOWANIA

DANE TECHNICZNE

 

 

Wymiary całkowite: 80x55x139 cm

Zasilanie: 230V

Ciśnienie robocze: 6 bar

Maksymalne ciśnienie robocze: 9 bar

Wymiary dysz: 4/5/6/7mm

 

 W ZESTAWIE

 

 

Rękawice ochronne

Wewnętrzne oświetlenie niskonapięciowe

Pistolet piaskujący przemysłowy

Komplet dysz

Folia ochronna

 

 

PRZEZNACZENIECzyszczenie, polerowanie, ujednolicanie i wykańczanie powierzchni przedmiotów za pomocą suchego materiału ściernego.KABINA DO PIASKOWANIA 250L – DLA KOGO?

 

Oczyszczarkę kabinową 250l polecamy firmom o dużych przerobach, ceniących sobie wydajność i efektywność pracy. Zastosowanie znajdzie między innymi podczas oczyszczania i renowacji części, konserwacji czy matowienia powierzchni, tym samym okazując się niezastąpionym urządzeniem warsztatowym podczas czyszczenia felg aluminiowych, elementów układu hamulcowego lub odnawiania konstrukcji metalowych.KABINA DO PIASKOWANIA – JAK DZIAŁA?

 

Komora do piaskowania działa w układzie zamkniętym, z dna piaskarki pobierane jest ścierniwo, które następnie zostaje wydmuchane z dyszy pistoletu do piaskowania pod sprężonym powietrzem. Zalecany przez nas piasek do piaskowania powinien mieć granulację od 0,1-1mm. Sprężarka do piaskowania powinna posiadać zbiornik o pojemności przynajmniej 100l, ciśnienie robocze 8 bar oraz wydajność od 400l/min.ZALETY KABINY PIASKUJĄCEJWygoda użytkowania: wielkogabarytowe drzwi z solidnym zamknięciem umożliwiają łatwe wkładanie i wyjmowanie przeznaczonych do czyszczenia elementów. Elementy te ułożysz na wbudowanym pojemniku na materiał znajdującym się w środku kabiny. Duże okno z wymienną folią ochronną i wbudowana lampa zapewnią Ci maksymalną widoczność podczas pracy.Bezpieczeństwo użytkowania: nogi piaskarki ciśnieniowej posiadają gumowe stopki przeciw ślizganiu i przesuwaniu się piaskarki podczas pracy. Wbudowane gumowe rękawice robocze wykonano z najwyższej jakości lateksu zgodnie z Europejskimi wytycznymi Dyrektywy 89/686/EWG. Kabinę wyposażyliśmy w filtr zanieczyszczeń. Duży, orientacyjnie zlokalizowany przycisk ON/OFF umożliwia szybkie włączenie i wyłączenie oczyszczarki.Bogaty zestaw akcesoriów: najwyższej jakości pistolet do piaskowania z wymiennymi dyszami ceramicznymi umożliwią Ci natychmiastowe przystąpienie do pracy z piaskarką bez konieczności dokupienia dodatkowego osprzętu.

 

Czystość w miejscu pracy: do kabiny piaskującej możesz podłączyć odkurzacz przemysłowy lub wyciąg bądź odpylacz. Drzwi załadunkowe wyposażyliśmy w gumową uszczelkę do pracy bezpyłowej.