Przetwornica napięcia 600W 12V pełny sinus

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5009
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067616611
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 209,00 zł
  • Niedostępny

 

PRZETWORNICA NAPIĘCIA 12V 230V Z PEŁNYM SINUSEM

 

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Napięcie wejściowe: 12V DC

Napięcie wyjściowe: 230V/50Hz

Moc znamionowa: 300W

Moc szczytowa: 600W

Sinus: pełny

Praca ciągła: S2 360min

Dostępne kolory: czarny, niebieski

 

 

PRZETWORNICA SINUSOIDALNA – CZY TO URZĄDZENIE DLA CIEBIE?

 

 

Przetwornica sinusoidalna, występująca także pod nazwami: prawdziwy sinus, czysty sinus, przetwornica z pełnym sinusem etc. będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli do przetwornicy której poszukujesz, masz zamiar podłączyć urządzenia indukcyjne, pojemnościowe – silnik pompy CO, lodówkę z agregatem etc. Przetwornica sinus generuje przebieg niemalże identyczny jak ten, jaki masz w domowej sieci 230V.

 

 

 

ZALETY PRZETWORNICY Z PEŁNYM SINUSEM

 

 

Bezpieczna zmiana napięcia: przetwornica działa dwufazowo, w pierwszej fazie prąd stały DC jest przetwarzany z 12V do 300V. W drugiej fazie prąd stały o wysokim napięciu jest przetwarzany na prąd zmienny w zależności od potrzeb mocy. Do przetworzenia prądu wykorzystywane są tranzystory MOSFET. Przetwornica napięcia 12V 230V umożliwi Ci zasilanie pieców CO, elektronarzędzi: pił elektrycznych, wiertarek, szlifierek, akcesoriów biurowych: komputerów, drukarek, monitorów, skanerów, urządzeń domowych: odkurzaczy, wentylatorów, lamp, maszyn do szycia, akcesoriów kuchennych: zamrażarek, ekspresów do kawy etc.

 

 

Wysoka jakość wykonania:  wzmocniona obudowa wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne (pamiętaj: przetwornica nie jest odporna na wilgoć).

 

 

Łatwa obsługa: obsługa przetwornicy napięcia jest intuicyjna, a wszelkie wątpliwości rozwieje instrukcja obsługi. Po podłączeniu przetwornicy do akumulatora i uruchomieniu jej włącznikiem zapali się zielona lampka wskaźnikowa. Oznacza to, że przetwornica działa prawidłowo i generuje prąd. Jeśli do przetwornicy zostanie podłączone urządzenie o zbyt dużej mocy, przetwornica wyłączy się i zapali się lampka awarii (FAULT).

 

 

Bezpieczne użytkowanie: w trosce o bezpieczeństwo urządzeń, które podłączysz do przetwornicy, wyposażyliśmy ją w szereg zabezpieczeń: przed przeciążeniem i przegrzaniem. Jeśli dojdzie do przegrzania przetwornicy wyłącza się ona automatycznie, zapali się lampka awarii i rozlegnie się sygnał alarmowy. Przetwornica wyłączy się również, jeśli napięcie akumulatora będzie zbyt wysokie. Pamiętaj: przetwornica nie jest odporna na zbyt wysokie napięcie zasilania.

 

 

 

UWAGA! PO DOKONANIU ZAKUPU PROSIMY O INFORMACJĘ O PREFEROWANYM KOLORZE!