Wkrętarka akumulatorowa 20V Li-Ion 2 baterie

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5301
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067615034
  • Waga: 2.2 kg
  • Dostępność: Jest  (476 szt.)
  • szt.
  • 290,00 zł

 

WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA LI-ION Z ZAPASOWĄ BATERIĄ W ZESTAWIE

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Napięcie akumulatora: 20V

Pojemność baterii: 3.0 Ah

Poziom hałasu: Lwa 61dB, Lpa 58dB

 

W ZESTAWIE

 

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

2x bateria do wkrętarki

Ładowarka

Materiałowy futerał do przechowywania

 

PRZEZNACZENIE

 

Wiercenie, wkręcanie, wykręcanie, luzowanie śrub i wkrętów.

 

Co daje Ci system wiele narzędzi – jedna bateria?

 

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność – już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!

 

ZALETY WKRĘTARKI AKUMULATOROWEJ

 

Swoboda ruchów podczas pracy w każdych warunkach! Wybierz ten model wkrętarki, jeśli wykonujesz wymagające prace w zewnętrznych lokalizacjach, w miejscach trudno dostępnych lub na wysokościach – czyli wszędzie tam, gdzie zastosowanie tradycyjnej wkrętarki elektrycznej i podłączanie przedłużacza byłoby zbyt uciążliwe. Brak kabla elektrycznego daje Ci pełną swobodę ruchów, a dwie baterie dołączone do zestawu, umożliwią Ci ciągłą pracę niezależnie od dostępności źródła prądu.

 

Najbardziej wydajny akumulator do wkrętarek na rynku! Ten model wkrętarki został wyposażony w niezawodny akumulator litowo-jonowy. Ten najlepszy akumulator do wiertarek jest lekki i nie posiada efektu pamięci, a także odznacza się największą gęstością energii i pojemnością w stosunku do ciężaru i objętości. Elektroniczny sterownik nie dopuści do nadmiernego rozładowania się akumulatora.

 

Bezpieczna ładowarka: ładowarka do wkrętarki wyposażona została w sterownik mikroprocesorowy, który zapewnia automatyczne dopasowanie zarówno prądu, jak i napięcia ładowania do aktualnego zapotrzebowania akumulatora.

 

Regulacja momentu obrotowego: pierścień regulacyjny umożliwia ustawienie momentu obrotowego dokręcania w zakresie 1-19.

 

Komfort pracy: lekka wkrętarka akumulatorowa o idealnym wyważeniu zapewniającym komfort nawet podczas długotrwałych cykli pracy.

 

Futerał do przechowywania: ten model wkrętarki 20V wyposażyliśmy w wygodny, bawełniany futerał zapinany na zamek błyskawiczny. Futerał ułatwi przenoszenie wiertarki z bateriami i zapewni bezpieczne warunki w trakcie transportu.

 

 

DODATKOWĄ BATERIĘ 3Ah ZAKUPISZ TU

DODATKOWĄ BATERIĘ 4Ah ZNAJDZIESZ TU