Klucz pneumatyczny udarowy 1/2" 1550Nm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4301
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067609613
  • Waga: 2.3 kg
  • Dostępność: Jest  (745 szt.)
  • szt.
  • 195,00 zł

 

KLUCZ UDAROWY PNEUMATYCZNY 1/2” 1550NM Z MECHANIZMEM TWIN HAMMER

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE

 

 

Maksymalny moment obrotowy: 1550Nm

Mechanizm udarowy: TWIN HUMMER

Długość wrzeciona: 1/2" (12.7mm)

Roboczy moment obrotowy: 200-1550Nm

Obroty bez obciążenia: 7000 /min

Mocowanie nasadek: 1/2"

Waga klucza: ~2 kg

Ciśnienie powietrza: 90PSI(6.3kg/cm2)

Obroty lewo / prawo + trzy stopnie siły dokręcania

 

 

KLUCZ PNEUMATYCZNY 1/2” - CZY TO NAJLEPSZY KLUCZ UDAROWY DLA CIEBIE?

 

 

Ten model pneumatycznego klucza udarowego będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli poszukujesz profesjonalnego klucza do zastosowań serwisowych i warsztatowych, do odkręcania i przykręcania śrub i nakrętek, odkręcania zapieczonych i zardzewiałych śrub. Jest to niezastąpiony klucz do kół samochodowych ciężarowych i motocyklowych, do intensywnej, długotrwałej pracy w usługach oponiarskich czy na liniach produkcyjnych.

 

 

 

ZALETY KLUCZA UDAROWEGO DO KÓŁ

 

 

Mechanizm TWIN HAMMER: ten klucz do odkręcania kół samochodowych wyposażyliśmy w mechanizm impulsowy typu "Podwójny Bijak" składający się z dwóch młotów, obracających się dookoła wrzeciona w zamkniętym systemie. Dzięki temu, że młoty mogą jednocześnie uderzyć z obu stron, takie rozwiązanie umożliwia osiągnięcie bardzo wysokiego momentu obrotowego w ciągu pierwszych obrotów wirnika. Co więcej, dwa młoty pierścieniowe tworzą konstrukcję o szczególnej odporności i wytrzymałości, przydatną zwłaszcza podczas długich cykli pracy.

 

 

Jakość wykonania dostosowana do wymagań długotrwałej pracy: udarowy klucz do kół 1/2” wyposażyliśmy w kompozytową obudowę. Przełącznik obrotów prawo/lewo oraz trzystopniowa regulacja mocy dokręcania z precyzyjnym spustem umożliwi Ci dostosowanie mocy klucza do wymagań wykonywanej pracy. Wrzeciono jest odporne na ścieranie.

 

 

Komfort pracy: idealne wyważenie klucza, jego niska waga i rękojeść z wypustkami są gwarancją komfortowej pracy. Materiał wykonania rękojeści jest odporny na niszczycielskie działanie smarów i olejów.