Certyfikat Trusted Shops

 

CERTYFIKAT JAKOŚCI TRUSTED SHOPS

Mamy przyjemność ogłosić, że nasz sklep został wyróżniony znakiem jakości Trusted Shops, który już od 26 lat jest symbolem  bezpiecznych zakupów w internecie! Aby uzyskać certyfikat Trusted Shops zostaliśmy poddani kompleksowym testom bezpieczeństwa, które obejmują ponad 70 kryteriów jakości, dotyczących m.in. zdolności kredytowej, przejrzystości cen, obowiązków informacyjnych wobec klientów, obsługi klienta i ochrony danych osobowych. Kryteria te są nieustannie dostosowywane do aktualnego stanu orzecznictwa i regulacji z zakresu ochrony konsumenta.

Sprawdź nasz certyfikat jakości Trusted Shops.

 

 

BEZPŁATNA OCHRONA TWOJEGO ZAMÓWIENIA DO 10000 ZŁ!

Zabezpiecz się ZA DARMO przed utratą pieniędzy w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy w przypadku odstąpienia od umowy, do kwoty 10000zł, bez względu na sposób płatności! Okres zabezpieczenia wynosi 30 dni, a koszt ochrony Kupującego przejmuje sklep internetowy.

 

 

Pracownicy Trusted Shops pomogą Ci w razie jakichkolwiek problemów z zakupem. Za pośrednictwem systemu online, e-maila lub telefonicznie można zwrócić się o pomoc doświadczonego personelu Działu Obsługi Klienta Trusted Shops.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Trusted Shops.