Dezynfekcja opryskiwaczami

18-05-2020

Opryskiwacz do dezynfekcji powierzchni

 

Sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem SARS-COV-2 nieustannie się zmienia. Stan niepewności może być trudny dla Ciebie i Twojej rodziny, a także dla Twoich klientów i przedsiębiorstwa. Łączymy się ze wszystkimi, których dotykają utrudnienia i staramy się pomagać na tyle, na ile jest to możliwe. Na szczęście, niektóre z naszych urządzeń, okazują się teraz bardzo pożyteczne dla lokalnej społeczności.

 

OPRYSKIWACZE BASS POLSKA W WALCE Z KORONAWIRUSEM

Nasze opryskiwacze są wykorzystywane przez służby sanitarne do odkażania i dezynfekcji powierzchni. Opryskiwacze do dezynfekcji umożliwiają prawidłową dezynfekcję pomieszczeń, przestrzeni użyteczności publicznej, wnętrz pojazdów, budynków hodowlanych, odzieży, obuwia, przedmiotów itd.

 

Opryskiwacz do dezynfekcji powierzchni Opryskiwacz do dezynfekcji powierzchni

 

Opryskiwacz do dezynfekcji

 

PRZEPROWADŹ PROFESJONALNĄ DEZYNFEKCJĘ

Opryskiwacz plecakowy z akumulatorem umożliwi Ci szybkie i skuteczne zdezynfekowanie powierzchni. Możesz w nim także rozrabiać, mieszać i przechowywać środki dezynfekcji.

Pamiętaj: w walce z koronawirusem nie jesteś kompletnie bezbronny! Masz wpływ na swoje otoczenie i jego higienę.

Jak prawidłowo dezynfekować powierzchnie, pomieszczenia i odzież? Sprawdź zalecenia ekspertów:

https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/jak-sie-chronic,jak-dezynfekowac-odziez-w-przypadku-koronawirusa-,film,89476365.html