Nowa linia produktów - Home Line

 

Z radością ogłaszamy, że rozszerzamy naszą ofertę o nową linię produków AGD - Home Line! 

Szukajcie w sklepie atrakcyjnych nowości z tej serii. Są to między innymi masażery, odkurzacze, blendery oraz wiele innych urządzeń potrafiących na stałe poprawić komfort codziennego życia. Wybraliśmy produkty HOME LINE ze szczególną uwagą i troską - zarówno jeżeli chodzi o jakość i uniwersalność, jak i elegancki, nowoczesny wygląd. Poniżej zamieszczamy listę niektórych z nich. 

 

DEZYNFEKCJA

Codzienne dbanie o właściwą higienę i dezynfekcję pozwala nam zabezpieczyć się przed wieloma niebezpiecznymi wirusami i bakteriami. Warto o tym pamiętać i odpowiednio się wyposażyć.

Przykładowe produkty do dezynfekcji:

Zobacz wszystkie >>

 

NA zdjęciu: domowa lampa sterylizująca UVC z pilotem BASS POLSKA

 

WYGODNE SPRZĄTANIE

Sprzątanie nie musi być męczące, jeżeli dobrze się do niego nastawimy i przygotujemy. Codzienne obowiązki domowe stają się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze kiedy mamy do nich odpowiedni sprzęt i akcesoria. Nie wierzycie? Sprawdźcie choćby nasze wygodne, bezprzewodowe odkurzacze! Nie ma ryzyka potknięcia się o kabel przy szalonych piruetach między meblami! : )

Produkty ułatwiające utrzymywanie porządku w domu:

Zobacz wszystkie >>

 

WYPOSAŻENIE KUCHNI

Ponoć dobra dieta to podstawa długiego i zdrowego życia. Warto o nią zadbać i gotować posiłki w domu. Porządny sprzęt kuchenny potrafi sprawić, że gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

Nowe urządzenia kuchenne BASS POLSKA:

Zobacz wszystkie >>

 

Na zdjęciu: sportowy masażer pistoletowy BASS POLSKA z wyświetlaczem LCD i 6 końcówkami

 

MASAŻERY

Wśród nowości na półkach zdecydowanie dużym zainteresowaniem cieszą się nasze masażery. To wspaniałe urządzenia służące do samodzielnego masażu, relaksacji i autoterapii. Oferujemy sprzęt masujący porządnej jakości, wielu typach i rodzajach, zarówno masażery do całego ciała jak i te przeznaczone tylko do jego określonych partii.

Przykładowe masażery w naszej ofercie:

Zobacz wszystkie >>

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Chcesz być osobiście powiadamiany/powiadamiana o nowościach BASS POLSKA? Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap żadnego produktu ani promocji. Nasi subskrybenci otrzymują na swoją skrzynkę mejlową nie tylko informacje ale rónież wyjątkowe zniżki. Jeżeli wolisz aby informować Cię przez media społecznościowe, to koniecznie odwiedź nas na jednym (lub kilku) z oficjalnych kanałów BASS POLSKA: na Facebooku, Instagramie lub YouTubie.