Dmuchawa do liści akumulatorowa 2 x 24 V, bez akumulatorów

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8469
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067620045
  • Waga: 2.8 kg
  • Dostępność: Jest  (150 szt.)
  • 275,00 zł
  • szt.

OGRODOWA DMUCHAWA DO LIŚCI NA DWA AKUMULATORY

BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI W ZESTAWIE

 

ZALETY DMUCHAWY DO LIŚCI BASS POLSKA

Koniec z grabieniem liści!

Dmuchawa ogrodowa Bass Polska umożliwia szybkie usunięcie liści i drobnych gałązek z podjazdu, alejki, chodnika, trawnika, rynien. Za pomocą jednego przycisku przeniesiesz strumieniem powietrza wszystkie liście w dowolne miejsce, by tam móc jedynie zapakować je w plastikowy worek. Zapomnij o grabiach, bólu pleców i odciskach! Ten model dmuchawy Bass Polska będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli poszukujesz cichego i poręcznego sprzętu, który nie potrzebuje dostępu do źródła prądu. Z powodu braku uciążliwego przewodu elektrycznego dmuchawa do liści Bass Polska  będzie także najlepszym rozwiązaniem do pracy na rozległych terenach – nie musisz już używać głośnych dmuchaw spalinowych, by mieć swobodę ruchu.

Jedno narzędzie ogrodowe, wiele zastosowań!

Bezprzewodowa dmuchawa do liści Bass Polska umożliwia nie tylko sprzątnięcie liści, ale także drobnego gruzu, skoszonej trawy, słomy, trocin; zagarnianie trawy i liści w stosy, oczyszczenie chodników, parkingów, tarasów, usunięcie zanieczyszczeń z łączników, kostki brukowej i narożników.

Możliwość użytkowania z dwoma akumulatorami!

Bezprzewodowa dmuchawa do liści Bass Polska nie wymaga stałego podłączenia do prądu i za to ją pokochasz. Dmuchawa zasilana dwoma pojemnymi, szybko ładowalnymi akumulatorami 24 V daje pełną swobodę manewrowania podczas sprzątania liści. Możesz zabrać ją do pracy w terenie nie martwiąc się o dostęp do źródła prądu i cieszyć się doskonałym rezultatem pracy. Pamiętaj: ta dmuchawa nie posiada akumulatorów w zestawie! Pasujące akumulatory zakup oddzielnie: kliknij i zobacz akumulator 2,2Ah, akumulator 3Ah lub akumulator 4Ah.

Najbardziej wydajny typ akumulatora na rynku!

Do tego modelu dmuchawy do liści Bass Polska możesz dokupić aż dwa niezawodne akumulatory litowo-jonowe. Taki akumulator jest lekki i nie posiada efektu pamięci, a także odznacza się największą gęstością energii i pojemnością w stosunku do ciężaru i objętości. Elektroniczny sterownik nie dopuści do nadmiernego rozładowania się akumulatora. Czas ładowania akumulatora to zaledwie godzina! Kliknij, aby zobaczyć ładowarkę do akumulatora 24 V.

 

DLACZEGO TA DMUCHAWA OGRODOWA BASS POLSKA NIE POSIADA AKUMULATORA ANI ŁADOWARKI W ZESTAWIE?

Baza 24 V to seria narzędzi akumulatorowych do warsztatu i ogrodu wyróżniająca się możliwością zasilenia każdego narzędzia tym samym wytrzymałym akumulatorem. Akumulator oraz ładowarkę do dmuchawy dokupujesz oddzielnie, co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu. Kliknij i dowiedz się więcej o bazie narzędzi 24 V.

 

CO ZYSKUJESZ, WYBIERAJĄC SYSTEM JEDEN AKUMULATOR, WIELE NARZĘDZI?

Profesjonalizm – najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań – wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność – już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!