Dmuchawa do liści akumulatorowa 2 x 24V z odkurzaczem

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8465
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067620052
  • Waga: 4.4 kg
  • Dostępność: Jest  (53 szt.)
  • 339,00 zł
  • szt.

AKUMULATOROWA DMUCHAWA DO LIŚCI Z ODKURZACZEM

- BATERIĘ I ŁADOWARKĘ DOKUP ODDZIELNIE

 

DANE TECHNICZNE

 

PASUJĄCE BATERIE

 

DLACZEGO TA DMUCHAWA OGRODOWA NIE POSIADA BATERII ANI ŁADOWARKI?

Baza 24V - narzędzia akumulatorowe zasilane jedną baterią: nasza najnowsza seria narzędzi akumulatorowych wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tą samą wytrzymałą baterią. Baterię oraz ładowarkę do dmuchawy dokupujesz oddzielnie, co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu.

Dowiedz się więcej o bazie narzędzi 24V.

 

CO DAJE CI SYSTEM JEDNA BATERIA, WIELE NARZĘDZI?

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność – już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!

 

DMUCHAWA DO LIŚCI Z ODKURZACZEM – CZY TO NARZĘDZIE OGRODNICZE DLA CIEBIE?

Ten model dmuchawy do liści będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli poszukujesz cichego i poręcznego sprzętu, który nie potrzebuje dostępu do źródła prądu. Z powodu braku uciążliwego przewodu elektrycznego dmuchawa do liści będzie także najlepszym rozwiązaniem do pracy na rozległych terenach – nie musisz już używać głośnych dmuchaw spalinowych, by mieć możliwość swobody ruchu. Funkcja odkurzacza umożliwia natychmiastowe zasysanie liści do zamontowanego do dmuchawy worka.

 

ZALETY DMUCHAWY DO LIŚCI BASS POLSKA

Jedno narzędzie, wiele zastosowań!

Dmuchawa ogrodowa z odkurzaczem umożliwia nie tylko sprzątnięcie liści, ale także drobnego gruzu, skoszonej trawy, słomy, trocin; zagarnianie trawy i liści w stosy, oczyszczenie chodników, parkingów, tarasów, usunięcie zanieczyszczeń z łączników, kostki brukowej i narożników.

Koniec z grabieniem liści! 

Za pomocą jednego przycisku przeniesiesz strumieniem powietrza wszystkie liście w dowolne miejsce, by tam móc jedynie zapakować je w plastikowy worek lub - dzięki funkcji odkurzacza do liści - wciągniesz liście do worka. Zapomnij o grabiach, bólu pleców i odciskach!

Możliwość zastosowania dwóch akumulatorów!

Ta bezprzewodowa dmuchawa do liści nie wymaga stałego podłączenia do prądu i za to ją pokochasz. Dmuchawa z możliwością dokupienia szybko ładowalnych akumulatorów 24V daje pełną swobodę manewrowania podczas sprzątania liści. Możesz zabrać ją do pracy w terenie nie martwiąc się o dostęp do źródła prądu i cieszyć się doskonałym rezultatem pracy.

Najbardziej wydajny typ akumulatora na rynku!

Do tego modelu dmuchawy z odkurzaczem dokup niezawodne akumulatory litowo-jonowe. Takie akumulatory są lekkie i nie posiadają efektu pamięci, a także odznaczają się największą gęstością energii i pojemnością w stosunku do ciężaru i objętości. Elektroniczny sterownik nie dopuści do nadmiernego rozładowania się akumulatora. Czas ładowania akumulatora to zaledwie godzina! Kliknij, aby zobaczyć ładowarkę do akumulatora!