Elektryczna glebogryzarka kultywator 360mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9085
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067619018
  • Waga: 8.6 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • 259,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA Z FUNKCJĄ KULTYWATORA

 

 

DANE  TECHNICZNE

 

Moc ciągła/szczytowa: 1050/1500W

Szerokość robocza: 360mm

Długość noży: 220mm

Poziom hałasu: Lwa 92dB, Lpa 86dB

Koła: NIE

 

 

GLEBOGRYZARKA DO OGRODU – CZY TO NARZĘDZIE OGRODNICZE DLA CIEBIE?

 

Ta glebogryzarka z funkcją kultywatora o szerokości roboczej 360mm będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli szukasz urządzenia do spulchniania gleby i jej wyrównywania w celu zapewnienia prawidłowego wzrostu roślin, jak i urządzenia do przygotowywania grządek na małej i średniej powierzchni. Będzie to idealne urządzenie ogrodnicze dla Ciebie, jeśli np. prowadzisz ogród warzywny lub kwiatowy.

 

 

ZALETY GLEBOGRYZARKI Z KULTYWATOREM

 

Dwie profesjonalne funkcje, jedno urządzenie ogrodowe.
Glebogryzarka ułatwi Ci pracochłonne spulchnianie ziemi, napowietrzanie i odchwaszczanie. Jej noże obracają się według własnej osi, wgryzając się w ziemię, poruszając ją i przewracając na druga stronę. Noże nie zostawiają szczelin powietrznych, a ziemia po jej użyciu jest pozbawiona grudek, stanowiąc idealne podłoże do wysiewu trawy.

 

Elektryczny kultywator ogrodowy umożliwi Ci szybkie spulchnienie gleby na dużym terenie – jego zęby nie poruszają się jak ma to miejsce w przypadku glebogryzarki i wbijają się głęboko w ziemię pozostawiając szczeliny powietrzne i grudki. Kultywatory okazują się szczególnie przydatne przy szkółkach i uprawach warzyw bądź owoców.

 

Łatwość obsługi i manewrowania
Opływowy kształt i ergonomiczne uchwyty gwarantują wygodną pracę. Optymalnie wyważona konstrukcja umożliwia przybranie swobodnej pozycji. Obsługa urządzenia jest intuicyjna.

 

Mocna, solidna konstrukcja
Metalowa osłona chroni glebogryzarkę przed kamieniami odrzucanymi w trakcie pracy przez noże. Komponenty i przewody znajdują się za osłonami w celu zapewnienia jak najdłuższego okresu bezawaryjnej eksploatacji urządzenia. 

 

Bezpieczna praca
Bezpieczeństwo pracy gwarantują osłona ostrzy, antypoślizgowe uchwyty i wyłącznik bezpieczeństwa.

 

 

 
UWAGA! Przed zabiegiem agrotechnicznym należy pozbyć się zagęszczenia chwastów i grubych korzeni rozdrabniaczem sadowniczym. Przy grubo ziarnistym terenie pozbycia się kamienistego złoża , gleby ilaste należy nawieść grubą warstwę piachu z torfem 6cm~7cm w celu spulchnienia . WAŻNE! Przygotowanie terenu do prac agrotechnicznych jest zalecaną czynnością w celu uniknięcia awarii mechanicznych maszyn ogrodniczo rolniczych.

 

KLIKNIJ ZAKŁADKĘ ZAŁĄCZNIKI I SPRAWDŹ, JAK POPRAWNIE PRZYGOTOWAĆ TEREN