Klucz udarowy, akumulatorowy 24 V, bez akumulatora

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 5327
 • Producent: Bass Polska
 • Kod producenta: 5902067620120
 • Waga: 1.3 kg
 • Dostępność: Jest  (1252 szt.)

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 169,00 zł brutto
 • 139,00 zł
 • szt.

KLUCZ UDAROWY AKUMULATOROWY 24 V Z SILNIKIEM BEZ SZCZOTKOWYM

BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI W ZESTAWIE

 

W ZESTAWIE

 • Klucz udarowy akumulatorowy
 • Brak akumulatora
 • Brak ładowarki

 

ZALETY KLUCZA UDAROWEGO BASS POLSKA

Błyskawiczne odkręcanie śrub i nakrętek - najlepszy klucz udarowy do zapieczonych śrub

Klucz akumulatorowy z udarem Bass Polska wyposażony w wytrzymały silnik o maksymalnym momencie obrotowym 350Nm umożliwia jak najszybsze odkręcenie śrub i nakrętek w jak najkrótszym czasie przy minimalnym wysiłku.

Wysoka jakość wykonania - mocny klucz udarowy do kół

Ten model klucza udarowego Bass Polska charakteryzuje się komponentami najwyższej jakości. Dokup do niego najbardziej wydajny akumulator do kluczy udarowych na rynku - niezawodny akumulator litowo-jonowy. Akumulator Li-Ion jest lekki i nie posiada efektu pamięci, a także odznacza się największą gęstością energii i pojemnością w stosunku do ciężaru i objętości. Elektroniczny sterownik nie dopuści do nadmiernego rozładowania się akumulatora. Pamiętaj: ten akumulator nie znajduje się w zestawie. Musisz dokupić go oddzielnie - kliknij, aby zobaczyć pasujący akumulator!

Bez szczotkowy silnik - klucz udarowy do długotrwałej pracy

Za sprawą bez szczotkowego silnika klucz akumulatorowy jest mniejszy i lżejszy w porównaniu z kluczami z silnikami szczotkowymi przy utrzymaniu tej samej mocy. Silnik bez szczotkowy eliminuje problem grzania się narzędzia, ponieważ wydziela mniej ciepła, gwarantując tym samym dłuższą i bezawaryjną pracę.

Wygoda użycia - klucz udarowy do pracy w warsztacie

Idealne wyważenie, komfortowy gumowany uchwyt i poręczna budowa gwarantują wygodę użytkowania klucza akumulatorowego nawet przy długich cyklach pracy. Akumulator naładujesz w zaledwie godzinę!

 

 

DLACZEGO TEN KLUCZ UDAROWY BASS POLSKA NIE POSIADA AKUMULATORA ANI ŁADOWARKI?

Baza 24 V - najnowsza seria narzędzi akumulatorowych Bass Polska wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tą samą wytrzymałą baterią. Baterię oraz ładowarkę do klucza dokupujesz oddzielnie, co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o bazie narzędzi 24 V.


CO ZYSKUJESZ, WYBIERAJĄC SYSTEM JEDEN AKUMULATOR - WIELE NARZĘDZI?

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!