Kosa spalinowa na działkę i do ogrodu

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8652
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067614914
  • Waga: 9 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 365,00 zł
  • Niedostępny

 

KOSA SPALINOWA NA DZIAŁKĘ I DO OGRODU

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Silnik: 2-suwowy chłodzony powietrzem

Cylinder: chromowany

Pojemność cylindra: 52CC

Max.obroty silnika: 8800rpm

Napęd: sprzęgło odśrodkowe

Zakres cięcia żyłką: 42cm

Zalecana średnica żyłki tnącej: 2,4mm

Stosunek mieszaniny na dotarciu 25:1 (paliwo:olej)

Stosunek mieszaniny przy użytkowaniu eksploatacyjnym 40:1 (paliwo:olej)

 

W ZESTAWIE

 

Kosa spalinowa

Komplet kluczy

Osłona żyłki i tarczy

Głowica żyłkowa wraz z żyłką

Tarcza tnąca trójząb

Pas nośny

Pojemnik do sporządzania mieszanki

Maska ochronna

 

 

ZALETY KOSY SPALINOWEJ

 

Niezastąpiony sprzęt do koszenia trawy na działkę i do ogrodu: jeśli szukasz spalinowej kosy do trawy i nie możesz zdecydować, jaki model spełni wszystkie Twoje oczekiwania, przyjrzyj się temu modelowi spalinowej kosy do trawy Bass Polska. Ta bezawaryjna kosa spalinowa umożliwi Ci szybkie skoszenie trawnika, zapuszczonej i gęstej  trawy, małych zarośli, chwastów, poszycia i innego problematycznego podłoża.

 

Napęd spalinowy: mocny silnik spalinowy nie tylko gwarantuje wysoką wydajność koszenia, ale także zapewnia mobilność i możliwość użytkowania kosy na terenach pozbawionych dostępu do źródła prądu.

 

Dbałość o każdy szczegół wykonania: wysoka moc, wąski korpus, łatwość manewrowania i niski poziom drgań gwarantują optymalne efekty pracy i bardzo długą żywotność urządzenia. Wielozadaniowość kosy gwarantują wysokiej jakości materiały zastosowane w unikalnej konstrukcji.

 

Łatwość prowadzenia: idealnie wyważona konstrukcja kosy sprawia, że jej obsługa nie sprawi problemów osobom drobnym i niewielkiego wzrostu. Aluminiowy, regulowany uchwyt ułatwia prowadzenie kosy i manewrowanie w miejscach nieregularnych lub trudno dostępnych. Prace ułatwią automatyczne sprzęgło i płynna regulacja gazu.

 

Komfort pracy: dzięki regulowanej uprzęży i systemowi antywibracyjnemu nawet długotrwałe koszenie w trudnym terenie będzie wygodne dla operatora.

 

Bogaty zestaw akcesoriów: ta kosa spalinowa wraz z zestawem akcesoriów do koszenia jest kompletnym urządzeniem i umożliwia natychmiastowe przystąpienie do koszenia trawnika bez konieczności zakupu dodatkowych elementów.