Masażer Shiatsu do karku, szyi i pleców

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: BH12821
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067620793
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 99,00 zł
  • Niedostępny

DOSTAWA JUŻ W MAJU

 

 

MASAŻER KARKU SHIATSU

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Moc: 24W

Napięcie wejściowe: 220-240V, 50-60Hz

Ładowarka: 12V, 2000mAh

Wymiary: 41x17x50cm

 

 

W ZESTAWIE

 

Zasilacz sieciowy

Zasilacz samochodowy

 

 

 

ZASTOSOWANIE

 

Bóle pleców

Bóle kręgosłupa, odcinka lędźwiowego

Bóle karku

Skurcze mięśni

Rwa kulszowa

Wspomaganie rehabilitacji przy zmniejszonej ruchomości stawów

Przyśpieszenie regeneracji mięśni

Redukcja cellulitu

 

 

MASAŻER SHIATSU – CZY TO NAJLEPSZY MASAŻER KARKU I SZYI DLA CIEBIE?

 

Masażer do karku Shiatsu będzie Twoim najlepszym wyborem, jeśli szukasz lekkiego urządzenia masującego do użytku w domu. Masaż Shiatsu, wywodzący się z medycyny japońskiej, poprawia przepływ energii oraz przywraca równowagę. Wpływa korzystnie na zdrowie, samopoczucie i sferę emocjonalną. Masażer polecamy osobom podatnym na stres, stany napięcia nerwowego, zaburzenia snu oraz cierpiącym na bóle ramion, karku, szyi oraz pleców. Ten model będzie szczególnie przydatny w walce z nawracającym bólem karku, szyi i pleców, choć możesz go stosować do masażu całego ciała.

 

 

ZALETY MASAŻERA

 

Masaż Shiatsu W Twoim DomuMasażer do karku Shiatsu umożliwi Ci przeprowadzenie profesjonalnego masażu w zaciszu domowym i skutecznie zastąpi wykwalifikowanego masażystę. Urządzenie do masażu karku i szyi wykorzystuje zróżnicowane metody masażu łącząc tradycyjne i nowoczesne techniki dla Twojego zdrowia i komfortu. Napięte i sztywne mięśnie rozluźnią się, a zdrętwiałe po całym dniu pracy plecy i szyja w końcu zaznają ulgi.

 

 

Masaż Ugniatający i Wibracyjny. Połóż masażer na wybraną partię ciała, naciśnij przycisk na panelu kontrolnym i ciesz się unikalnym uczuciem komfortu, jaki zapewnia aż szesnaście głowic masujących dwukierunkowo – minutę w jedną i drugą stronę. Dogłębne, promieniujące działanie głowic, wspomaga proces relaksacji  i wpływa dobroczynnie na napięcie mięśniowe. Regulacja intensywności masażu daje Ci możliwość wyboru mocy masażu oraz jej zmiany w trakcie.

 

 

Terapia Światłem – Ogrzewanie Podczerwienią. Podczerwień używana jest w rehabilitacji ze względu na niesamowite działanie, jakie wywiera na cały organizm człowieka, docierając do głębszych warstw tkanek niż zwykły masaż. Podgrzewający masażer Shiatsu działa kompleksowo – wibruje, ugniata i podgrzewa osiągając błyskawiczne efekty terapeutyczne, przeciwbólowe i relaksacyjne.

 

 

Wygodne Rozwiązania i Materiały Najwyższej Jakości. Opływowy kształt masażera i  ergonomiczna konstrukcja zapewniają wygodne dopasowanie do każdej partii ciała. Tkanina siateczkowa na głowicach przepuszcza powietrze zapewniając komfort skórze podczas masażu. 

 

 

Dwa Adaptery – Używaj Masażera Shiatsu Nie Tylko W Domu. Zabierz masażer do biura i korzystaj z niej podczas pracy lub weź ze sobą do samochodu i podłącz do gniazda zapalniczki, aby korzystać z dobroczynnego masażu także w podróży. Masażer karku Shiatsu szczególnie pomoże osobom odczuwającym negatywne skutki siedzącego trybu życia oraz stresu na kręgosłup szyjny.