Opryskiwacz ręczny ciśnieniowy 8l naramienny

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8638
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067605615
  • Waga: 5.2 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 60,00 zł
  • Niedostępny

OPRYSKIWACZ SADOWNICZY NARAMIENNY ZE ZBIORNIKIEM 8L

 

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Pojemność zbiornika: 8l

Ciśnienie: 3.5bar

 

 

W ZESTAWIE

 

Lanca

Szelki

Wąż gumowy

 

 

CZY TO OPRYSKIWACZ OGRODOWY DLA CIEBIE?

 

Zastanawiasz się, jaki opryskiwacz ogrodowy wybrać? Ten model spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz małego ręcznego opryskiwacza do pielęgnacji roślin domowych i ogrodowych. Będzie to także najlepszy pomocniczy opryskiwacz do szklarni i innych zamkniętych pomieszczeń.

 

 

ZALETY OPRYSKIWACZA SADOWNICZEGO BASS POLSKA

 

Szybki i wygodny oprysk roślin ogrodowych! Ręczny opryskiwacz ogrodniczy jest wszechstronnym urządzeniem ogrodowym, które umożliwi Ci kompleksową pielęgnację roślin. Ten mały spryskiwacz ogrodowy znajdzie zastosowanie w sadownictwie, rolnictwie, w przydomowych ogródkach i na działkach, do oprysku roślin oraz do rozpylania środków zwalczających komary i meszki, a także do rozpylania chemikaliów służących do dezynfekcji.

 

Prosta konstrukcja z komponentów najwyższej jakości: opryskiwacz ciśnieniowy 8l zaprojektowaliśmy tak, aby spełniał najwyższe normy jakościowe. Komponenty doskonałej jakości gwarantują niezawodność działania i długą, bezawaryjną eksploatację. Wzmocniony zbiornik na substancje opryskowe charakteryzuje się maksymalną szczelnością.

 

Pełna kontrola nad opryskiem: regulowana dysza wraz z lancą zapewnia szeroki strumień oprysku dopasowany do wymagań wykonywanej pracy. Możesz także ustawić rodzaj oprysku: od mgiełki do ciągłego strumienia.

 

Prosta zasada działania: do zbiornika o pojemności 8 litrów ciecz wlewa się od góry przez otwór, w który wkręca się pompkę tłokową. Po zakręceniu pompki, dzięki pionowym ruchom tłoka, w zbiorniku wytwarza się ciśnienie. Wypływ cieczy następuje rurką do pistoletu zakończonego plastikową lancą z dyszą rozpryskującą. Zawór w pistolecie otwiera bądź zamyka wypływ cieczy.

 

Łatwa obsługa i konserwacja: ogrodowy opryskiwacz plecakowy zaprojektowaliśmy tak, aby jego obsługa i ładowanie były intuicyjne i komfortowe. Prosty montaż zajmuje tylko chwilę a wszystkie elementy opryskiwacza są łatwe w czyszczeniu.

 

Komfort użytkowania:  plecakowa forma opryskiwacza ogrodniczego umożliwia nie tylko jego łatwe przenoszenie, ale także wygodny oprysk – możesz nosić opryskiwacz zawieszany na jednym ramieniu jak plecak. Lanca gwarantuje pełną swobodę ruchu i szeroki zasięg pracy. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika.