Opryskiwacz plecakowy akumulatorowy 20l elektryczny

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8620B
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067607961
  • Waga: 5.2 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 229,00 zł
  • Niedostępny

 

OPRYSKIWACZ PLECAKOWY AKUMULATOROWY ZE ZBIORNIKIEM 20L

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Pojemność całkowita: 20l
Pojemność robocza: 18l
Wydatek cieczy: 2,6 l/min
Lanca teleskopowa: 68-108cm
Typ akumulatora: AC12V/8Ah
Zasilanie pompy membranowej: DC12v/2,1AC
Ciśnienie robocze: 0,15-0,4MPa
Waga: 5,2kg
Wysokość: 530mm
Szerokość: 370mm
Głębokość: 250mm
Czas pracy: ok 6 godz.

 

W ZESTAWIE


Zasilacz 230V
Lanca teleskopowa
Dysza pojedyncza
Dysza podwójna
Dysza strumieniowa
Szelki nośne
Wężyk wzmacniany PCV
Zasilacz do ładowania akumulatora
Lejek z sitkiem
Zapasowe podkładki

 

 

CZY TO OPRYSKIWACZ OGRODOWY DLA CIEBIE?

 

Zastanawiasz się, jaki opryskiwacz ogrodowy wybrać? Ten model spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz opryskiwacza do pracy na średnim terenie przy małych i średnich opryskach. Będzie to także najlepszy opryskiwacz do szklarni i innych zamkniętych pomieszczeń.

 

 

ZALETY PLECAKOWEGO OPRYSKIWACZA OGRODOWEGO BASS POLSKA

 

Szybki i wygodny oprysk roślin ogrodowych! Akumulatorowy opryskiwacz ogrodniczy jest wszechstronnym, niezwykle wydajnym urządzeniem ogrodowym, które umożliwi Ci kompleksową pielęgnację roślin nieprzerwanie przez 6 godzin pracy ciągłej. Spryskiwacz ogrodowy znajdzie zastosowanie w sadownictwie, rolnictwie, w przydomowych ogródkach i na działkach, do oprysku roślin oraz do rozpylania środków zwalczających komary i meszki, a także do rozpylania chemikaliów służących do dezynfekcji. Silnik akumulatorowy pozwala na zmniejszenie wysiłku podczas oprysków umożliwiając uzyskanie czterokrotnie większej wydajności, niż w przypadku opryskiwaczy ręcznych

 

Konstrukcja z komponentów najwyższej jakości: opryskiwacz akumulatorowy zaprojektowaliśmy tak, aby spełniał najwyższe normy jakościowe. Opryskiwacz jest wyposażony w mocny silnik 12 woltowy, akumulator żelowy, podwójny filtr oraz moduł elektroniczny z mikroprocesorem. Komponenty doskonałej jakości gwarantują niezawodność działania i długą, bezawaryjną eksploatację. Wzmocniony zbiornik na substancje opryskowe charakteryzuje się maksymalną szczelnością.

 

Pełna kontrola nad opryskiem: regulowane dysze wraz z teleskopowa lancą zapewniają szeroki strumień oprysku dopasowany do wymagań wykonywanej pracy. Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora poinformuje Cię, ile pracy z urządzeniem zostało.

 

Łatwa obsługa i konserwacja: ogrodowy opryskiwacz plecakowy zaprojektowaliśmy tak, aby jego obsługa i ładowanie były intuicyjne i komfortowe. Prosty montaż zajmuje tylko chwilę a wszystkie elementy opryskiwacza są łatwe w czyszczeniu.

 

Komfort użytkowania:  plecakowa forma opryskiwacza ogrodniczego umożliwia nie tylko jego łatwe przenoszenie, ale także wygodny oprysk za sprawą profilowanych wykończeń i regulowanych szelek. Teleskopowa lanca gwarantuje pełną swobodę ruchu i szeroki zasięg pracy. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika.