Opryskiwacz plecakowy ręczny 18l ciśnieniowy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8612
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 05902067600733
  • Waga: 5 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 75,00 zł
  • Niedostępny

OPRYSKIWACZ PLECAKOWY CIŚNIENIOWY ZE ZBIORNIKIEM 18L

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Pojemność całkowita: 18l
Pojemność robocza: 16l
Ciśnienie: 0,2-0,3Mpa

 

W ZESTAWIE

 

Zestaw podstawowych części zapasowych
Dwie dodatkowe dysze
Filtr/sitko wlewu
Podziałka na zbiorniku

 

 

CZY TO OPRYSKIWACZ OGRODOWY DLA CIEBIE?

 

Zastanawiasz się, jaki opryskiwacz ogrodowy wybrać? Ten model spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz opryskiwacza do pracy na małym terenie przy małych i średnich opryskach.

 

 

ZALETY PLECAKOWEGO OPRYSKIWACZA OGRODOWEGO BASS POLSKA

 

Szybki i wygodny oprysk roślin ogrodowych! Opryskiwacz ogrodniczy jest wszechstronnym, niezwykle wydajnym urządzeniem ogrodowym, które umożliwi Ci kompleksową pielęgnację roślin. Spryskiwacz ogrodowy znajdzie zastosowanie w sadownictwie, rolnictwie, w przydomowych ogródkach i na działkach, do oprysku roślin oraz do rozpylania środków zwalczających komary i meszki, a także do rozpylania chemikaliów służących do dezynfekcji.

 

Prosta konstrukcja z komponentów najwyższej jakości: opryskiwacz zaprojektowaliśmy tak, aby spełniał najwyższe normy jakościowe. Wzmocniony zbiornik na substancje opryskowe charakteryzuje się maksymalną szczelnością. Opryskiwacz wyposażyliśmy także w filtr wlewowy chroniący zbiornik przed zanieczyszczeniami i wężyk wzmacniany PCV.

 

Pełna kontrola nad opryskiem: zawór utrzymujący stałe ciśnienie i trzy regulowane dysze zapewniają szeroki strumień oprysku dopasowany do wymagań wykonywanej pracy.

 

Łatwa obsługa i konserwacja: ogrodowy opryskiwacz plecakowy zaprojektowaliśmy tak, aby jego obsługa była intuicyjna i komfortowa. Prosty montaż zajmuje tylko chwilę a wszystkie elementy opryskiwacza są łatwe w czyszczeniu.

 

Komfort użytkowania:  plecakowa forma opryskiwacza ogrodniczego umożliwia nie tylko jego łatwe przenoszenie, ale także wygodny oprysk za sprawą profilowanych wykończeń i regulowanych szelek. Lanca z rękojeścią o łącznej długości 80cm gwarantuje pełną swobodę ruchu i szeroki zasięg pracy. Ramię robocze skonstruowano w sposób umożliwiający jego montaż zarówno po prawej jak i po lewej stronie. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika.