Pianownica pneumatyczna inox 25L

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4041
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067620557
  • Dostępność: Jest  (36 szt.)
  • szt.
  • 630,00 zł

PIANOWNICA PNEUMATYCZNA DO PROFESJONALNEGO CZYSZCZENIA

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Pojemność zbiornika: 25l

 

 

ZALETY PIANOWNICY POD KOMPRESOR

 

Profesjonalne urządzenie do czyszczenia pianą

Pneumatyczna pianownica jest profesjonalnym urządzeniem czyszczącym, wytwarzającym gęstą pianę przy pomocy sprężonego powietrza. Pianownica umożliwia nakładanie detergentów w postaci piany, która zachowuje bardzo wysoką przyczepność do powierzchni. Takie rozwiązanie umożliwia stosowanie delikatnych środków chemicznych przy zachowaniu efektu profesjonalnego czyszczenia.

 

Wysoka jakość wykonania

Pianownica posiada stalowy, pojemny zbiornik umożliwiający pokrycie 50m2 1l piany, elastyczny wąż ciśnieniowy i ergonomiczny pistolet z blokadą. Elementy regulacyjne i manometr wykonano z metalu dla zapewnienia najwyższej trwałości. Na zewnątrz zbiornika zamontowano przezroczystą rurkę do podglądu ilości zużytego detergentu.

 

Łatwość obsługi

Do obsługi urządzenia do pianowego czyszczenia potrzebna jest tylko jedna osoba. Pianownica wyposażona została w regulator gęstości piany i ilości podawanej piany. Wlew w kształcie lejka ułatwia szybkie napełnianie zbiornika. Pistolet posiada blokadę umożliwiającą zatrzymanie dopływu piany. Manometr ułatwia regulację urządzenia  i kompresora.  Gumowe koła i rączka sprawiają, że przemieszczanie urządzenia jest bezproblemowe.  

 

Ekonomiczne czyszczenie

Urządzenie do pianowania podłączane pod kompresor pozwala na bardzo ekonomiczne mycie i dezynfekowanie powierzchni. Regulacja mieszania środka pianotwórczego pozwala precyzyjnie dostosować skondensowanie chemii do potrzeb wykonywanej pracy.