Piaskarka kabinowa kabina do piaskowania 120l

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4261
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067615508
  • Waga: 28 kg
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 730,00 zł
  • Niedostępny

 

PIASKARKA KABINOWA W ZESTAWIE Z PISTOLETEM I WYMIENNYMI DYSZAMI CERAMICZNYMI

 

 

 

DANE TECHNICZNE

 

 

Wartości znamionowe: 12V, 8W

Maksymalne ciśnienie robocze: 40~120PSI, 8,6Bar

Zużycie powietrza: 15~24CFM 120PSI, 400~600l/min

Pojemność kabiny: 120l

 

 

W ZESTAWIE

 

Pistolet do piaskowania

6x folia ochronna na szybkę piaskarki

Dysze ceramiczne

 

 

PRZEZNACZENIE

 

 

Czyszczenie, polerowanie i wykańczanie powierzchni przedmiotów przy pomocy suchego materiału ściernego.

 

 

 

PIASKARKA KABINOWA – JAK DZIAŁA?

 

 

Komora do piaskowania działa w układzie zamkniętym, z dna piaskarki pobierane jest ścierniwo, które następnie zostaje wydmuchane z dyszy pistoletu do piaskowania pod sprężonym powietrzem.

 

 

 

PIASKARKA KABINOWA 120L – DLA KOGO?

 

 

Kabina do piaskowania 120l to najmniejsza bezpyłowa ciśnieniowa oczyszczarka dostępna w tej chwili w naszej ofercie. Okaże się najlepszym wyborem dla Ciebie, jeśli poszukujesz urządzenia do piaskowania o małym i średnim zakresie pracy w warsztacie, serwisie lub do użytku prywatnego. Zastosowanie znajdzie między innymi podczas oczyszczania i renowacji części, konserwacji czy matowienia powierzchni, tym samym okazując się niezastąpionym urządzeniem warsztatowym podczas czyszczenia felg aluminiowych, elementów układu hamulcowego lub odnawiania konstrukcji metalowych. Piaskarka ciśnieniowa z kabiną będzie przydatna także podczas niedużych prac, takich jak piaskowanie naczyń ozdobnych np. kufli czy talerzy oraz do wykonywania prac artystycznych.

 

 

 

ZALETY KABINY PIASKUJĄCEJ

 

 

Wygoda użytkowania: wielkogabarytowe drzwi z solidnym zamknięciem umożliwiają łatwe wkładanie i wyjmowanie przeznaczonych do czyszczenia elementów. Elementy te ułożysz na wbudowanym pojemniku na materiał znajdującym się w środku kabiny. Wbudowana lampa i szerokie okno zapewnią Ci maksymalną widoczność podczas pracy.

 

 

Bezpieczeństwo użytkowania: wbudowane gumowe rękawice robocze wykonano z najwyższej jakości lateksu zgodnie z Europejskimi wytycznymi Dyrektywy 89/686/EWG. Kabinę wyposażyliśmy w filtr zanieczyszczeń.

 

 

Czystość w miejscu pracy: do kabiny piaskującej możesz podłączyć odkurzacz przemysłowy lub wyciąg bądź odpylacz.

 

 

Łatwość przechowywania: ta kabina do piaskowania dedykowana jest zakładom z niewielką przestrzenią roboczą. Niewielkie jak na kabinową oczyszczarkę rozmiary sprawiają, że bez problemu znajdziesz dla niej miejsce w swoim warsztacie. Możesz ustawić ją na stole lub na powierzchni kamiennej i metalowej.