Sokowirówka wysokoobrotowa do warzyw i owoców, otwór 65 mm

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 10280
 • Producent: Bass Polska
 • Kod producenta: 5902067623787
 • Dostępność: Jest  (121 szt.)
 • 139,00 zł
 • szt.

SOKOWIRÓWKA DO WARZYW I OWOCÓW

 • Napięcie: 230 V / 50 Hz
 • Moc: 600 W / 1800 W
 • Przełącznik obrotów: dwupozycyjny, 10000 / 12500 rpm
 • Średnica otworu wlotowego: 65 mm
 • Pojemność pojemnika na miąższ: 1500 ml
 • Pojemność zbiornika na sok: 500 ml

 

ZALETY SOKOWIRÓWKI BASS POLSKA

ZDROWE SOKI Z OWOCÓW I WARZYW.

Sokowirówki wysokoobrotowe Bass Polska to niezastąpiony sprzęt AGD do kuchni każdego zwolennika zdrowego odżywiania. Umożliwiają błyskawiczne wyciskanie pełnych witamin soków z miąższem. Z pomocą sokowirówki przygotujesz sok z owoców i twardych warzyw: buraków, marchwi, selera naciowego, aronii itd. Pro zdrowotne właściwości wyciskarki do soków doceni cała rodzina. Szklanka świeżo wyciskanego soku dziennie wzmocni odporność dzieci i rodziców. Pomoże zachować zdrowie w okresie jesienno - zimowym oraz cieszyć się pełnią smaku owoców w sezonie letnim.

 

KONIEC OBIERANIA SKÓRKI I KROJENIA SKŁADNIKÓW!

Sokowirówka Bass Polska model BH10280 została zaprojektowana tak, aby jej obsługa była przede wszystkim komfortowa. Jedną z unikalnych zalet wyciskarki jest szeroki otwór wlotowy o średnicy 65 mm. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz obierać ani kroić większych owoców i warzyw na małe kawałki. Wystarczy szybko przekroić je na ćwiartki. Sokowirówka bez obierania i z dużym otworem to wielka oszczędność czasu. Docenią ją wszyscy zabiegani rodzice, którzy pragną szybko przygotować dzieciom zdrowy napój. Zbiornik na sok mieści aż 500 ml płynu i posiada praktyczną pokrywę.

 

JESZCZE WYGODNIEJSZA OBSŁUGA.

Dzięki intuicyjnemu montażowi z łatwością złożysz wszystkie elementy sokowirówki. Zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem uniemożliwi włączenie urządzenia, jeśli któryś z elementów zostanie nieprawidłowo założony. Duży regulator prędkości pozwala na szybkie i wygodne dostosowanie prędkości do preferencji użytkownika. Dzięki antypoślizgowym nóżkom urządzenie nie przesuwa się po blacie kuchennym.

 

CICHA PRACA SILNIKA I DWIE PRĘDKOŚCI OBROTOWE.

Sokowirówka została wyposażona w mocny silnik o niskim poziomie hałasu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, gdy wyciskarka Bass Polska pracuje, dzieci mogą się uczyć, a Ty słuchać radia. Cicha wyciskarka do soków będzie także świetnym uzupełnieniem biurowej kuchni. Dzięki dwóm prędkościom obrotowym przygotujesz świeży sok w trakcie przerwy na lunch!

 

SZYBKIE CZYSZCZENIE.

Czyszczenie wyciskarki do soków jest bezproblemowe. Obudowę, o ile się zabrudzi, wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką. Ostrze i filtr opłukać pod bieżącą wodą. Natomiast pojemnik na miąższ i zbiornik na sok włożyć do zmywarki. Kranik posiada zatyczkę zabezpieczającą przed kapaniem, dzięki której blat kuchenny pozostaje czysty.

 

TRWAŁE KOMPONENTY.

Mocna sokowirówka do twardych warzyw i owoców to sprzęt, który posłuży w Twojej kuchni przez lata. Ostrze i filtr ze stali nierdzewnej zapewniają najwyższą precyzję i trwałość urządzenia. Obudowa i komponenty ze wzmocnionego plastiku są odporne na uszkodzenia mechaniczne, pękanie i zarysowania. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości sokowirówka jest trwała i bezpieczna w użyciu. Dodatkową gwarancją wydajnej pracy są zabezpieczenia: przed przegrzaniem i nieprawidłowym montażem.