Szlifierka kątowa akumulatorowa 125mm 20V bez baterii

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5804
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067615102
  • Waga: 1.9 kg
  • Dostępność: Jest  (167 szt.)
  • szt.
  • 169,00 zł

 

AKUMULATOROWA SZLIFIERKA KĄTOWA 20V – ZAKUP BATERIĘ DO SZLIFIERKI I ŁADOWARKĘ ODDZIELNIE

 

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Prędkość obrotowa: 8000rpm

Średnica tarczy szlifierskiej: 125mm

Napięcie akumulatora: 20V

Poziom hałasu: Lwa 82dB, Lpa 77,9dB

 

W ZESTAWIE

 

Szlifierka

Osłona

Pokrowiec

Rękojeść

 

 

DLACZEGO TA SZLIFIERKA KĄTOWA NIE POSIADA W ZESTAWIE BATERII I ŁADOWARKI?

 

Seria zielona – narzędzia akumulatorowe zasilane jedną baterią: nasza najnowsza seria narzędzi akumulatorowych w zielonym kolorze wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tą samą wytrzymałą bateriąBaterię oraz ładowarkę do niej dokupujesz oddzielnie,  co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu. Kliknij TU, aby zobaczyć baterię pasującą do tej młotowiertarki i TU, aby zobaczyć ładowarkę.

 

Co daje Ci system wiele narzędzi – jedna bateria?

 

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność – już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!

 

 

ZALETY AKUMULATOROWEJ SZLIFIERKI KĄTOWEJ

 

Pełna swoboda ruchów bez ograniczającego przewodu elektrycznego! Wybierz ten model szlifierki kątowej, jeśli poszukujesz profesjonalnego sprzętu do wymagającej pracy w zewnętrznych lokalizacjach, trudno dostępnych miejscach, na wysokościach i w każdych innych warunkach, w których podłączanie przedłużacza byłoby uciążliwe lub w których dostęp do sieci energetycznej jest niemożliwy.

 

Komfort pracy:  szlifierka kątowa o idealnym wyważeniu zapewniającym komfort nawet podczas długotrwałych cykli pracy. Szlifierka akumulatorowa wyposażona w profilowany uchwyt, z możliwością ustawienia rękojeści bocznej w dwóch różnych pozycjach w zależności od preferencji i rodzaju wykonywanej pracy.

 

Szybka wymiana akcesoriów: bezkluczykowa osłona umożliwia błyskawiczną regulację a blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarcz i innych akcesoriów.

 

Dokup akumulator: szlifierkę możesz wyposażyć w akumulator 20V o pojemności 3Ah lub 4Ah. Czas ładowania to 1-3h w zależności od pojemności baterii.

 

BATERIĘ 3Ah ZAKUPISZ TU

BATERIĘ 4Ah ZNAJDZIESZ TU