Szlifierka wielofunkcyjna akumulatorowa renowator 20V 3Ah bez baterii

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5805
  • Producent: Bass Polska
  • Kod producenta: 5902067615119
  • Dostępność: Jest  (251 szt.)
  • szt.
  • 99,00 zł

AKUMULATOROWE NARZĘDZIE WIELOFUNKCYJNE RENOWATOR – ZAKUP BATERIĘ I ŁADOWARKĘ ODDZIELNIE

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Napięcie akumulatora: 20V LI-Cd

Obroty: 5000-18000rpm

Poziom hałasu: Lwa 101dB , Lpa 90Db

Praca ciągła: S2 30min

Emisja mocy akustycznej: Lwa 101dB

Emisja ciśnienia akustycznego: Lpa 90dB

Czas ładowania: 2-4h w zależności od pojemności baterii

 

W ZESTAWIE

 

1x narzędzie wielofunkcyjne

1x ostrze do cięcia drewna

1x trójkątny dysk szlifierski

1x półokrągła tarcza do cięcia drewna

1x ostrze trapezowe do zapraw, betonu

1x klucz imbusowy

1x nakładka do odprowadzania pyłu

Papiery ścierne trójkątne

Futerał

 

DLACZEGO TA SZLIFIERKA WIELOFUNKCYJNA RENOWATOR NIE POSIADA W ZESTAWIE BATERII I ŁADOWARKI?

 

Seria zielona – narzędzia akumulatorowe zasilane jedną baterią: nasza najnowsza seria narzędzi akumulatorowych w zielonym kolorze wyróżnia się możliwością zasilenia każdego narzędzia tą samą wytrzymałą baterią. Baterię oraz ładowarkę do niej dokupujesz oddzielnie,  co okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie powiększasz swój zestaw narzędzi lub kompletujesz wyposażenie swojego warsztatu. Kliknij TU, aby zobaczyć baterię pasującą do tej młotowiertarki i TU, aby zobaczyć ładowarkę.

 

Co daje Ci system wiele narzędzi – jedna bateria?

 

Profesjonalizm najwyższa jakość wykonania każdego narzędzia z serii stworzonej z myślą o wymagających użytkownikach.

Dopasuj narzędzie do swoich wymagań wraz ze wzrostem Twoich wymagań powiększa się kolekcja narzędzi. Szeroki wybór narzędzi w serii umożliwia Ci stworzenie zestawu narzędzi w 100% dopasowanego do Ciebie.

Oszczędność – już nie musisz kupować wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także przestrzeń w domu lub warsztacie!

 

 

CZY TA SZLIFIERKA RENOWATOR JEST URZĄDZENIEM DLA CIEBIE?       

                                                             

Wielofunkcyjne urządzenie oscylacyjne – jedno narzędzie do kompleksowego działania! Jesteś w trakcie remontu mieszkania? Próbujesz odnowić stary mebel? To wielofunkcyjne urządzenie renowacyjne z zestawem akcesoriów umożliwi Ci:

Skrobanie – usuwanie wykładziny, tapety, kleju, materiałów uszczelniających, farb, usuwanie fug spomiędzy płytek, usuwanie kitów, silikonów z okien etc.

Szlifowanie – drewna przed nałożeniem bejcy lub farby, matowienie metalu, wygładzanie szpachli, polerowanie i zaokrąglanie powierzchni, wyrównywanie zaprawy, szlifowanie trudno dostępnych miejsc i powierzchni o niewielkich rozmiarach etc.

Wycinanie – płyt izolacyjnych w trakcie układania podłóg, wypełnień szczelin dylatacyjnych, cięcie materiałów izolacyjnych o różnym stopniu twardości, wycinanie izolacji styropianowych przy oknach

 

 

ZALETY URZĄDZENIA RENOWACYJNEGO   

 

Napęd oscylacyjny:  renowator został wyposażony w regulowany napęd oscylacyjny, który wywołuje ruch zamontowanego akcesorium w przód i w tył 18000 razy na minutę, co pozwala na błyskawiczne wykonanie najbardziej precyzyjnych prac w trudnodostępnych miejscach.

 

Bogaty zestaw akcesoriów:  ostrze do cięć wgłębnych umożliwia cięcie i cięcie w drewnie blisko krawędzi. Trójkątny dysk szlifierski ułatwi szlifowanie drewna i płyt metalowych na krawędziach i w miejscach trudnodostępnych. Ostrze trapezowe umożliwi precyzyjne pozbycie się warstw pozostałości po kleju np. podczas wymiany płytek, pozostałości zaprawy, betonu, linoleum, resztek silikonu etc.

 

Wskaźnik rozładowania baterii: umożliwi Ci kontrolę pozostałego czasu pracy z narzędziem.

 

Wbudowana dioda LED: maksymalizuje widoczność w miejscu pracy.

 

Wygoda użytkowania: ergonomiczny kształt i idealne wyważenie umożliwiają pracę jedną ręka bez ryzyka obciążenia nadgarstka. Dodatkowy komfort w trakcie pracy zapewniają gumowany uchwyt i duży włącznik/wyłącznik umiejscowiony centralnie na grzbiecie szlifierki.

 

BATERIĘ ZAKUPISZ TU

BATERIĘ 4Ah ZNAJDZIESZ TU